باشگاه منچستریونایتد به طور رسمی اعلام کرد که کریک از این تیم جدا شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد مقابل آرسنال به برتری رسید. در این بازی که «رالف رانگنیک» روی سکوهای ورزشگاه نشسته بود ،‌طرفداران یونایتد با انتشار بنری از زحمات سولسشر تقدیر کردند.

سولسشر به مدت 2 فصل و نیم هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت و با اینکه نتوانست حتی یک جام برای این تیم بدست آورد با شکوه از این باشگاه جدا شد. او در مصاحبه پایانی خود با باشگاه منچستریونایتد با چشمانی اشک بار این تیم وداع گفت و خداحافظی تلخی با تیم داشت.هواداران منچستریونایتد و خود باشگاه نیز با هشتگ «2olegend» به تمجید از او پرداختند و شب گذشته بنری با این عبارت که نشان از اسطوره بودن این سرمربی در تیم شیاطین سرخ دارد، در اولدترافورد به اهتزار درآمد.

در این بازی اتفاق دیگری نیز رخ داد و مایکل کریک به طور رسمی از هدایت باشگاه منچستریونایتد کناره گیری کرد. ستاره اسبق شیاطین سرخ که از زمان فان خال به کادر فنی منچستریونایتد اضافه شده بود و با مورینیو و سولسشر نیز کار کرد، از ماندن در کادر فنی این تیم کناره گیری کرد و با باشگاه وداع گفت. برخی از رسانه‌ها البته عنوان کردند که کریک، فیلان و مک‌کنا در باشگاه می‌مانند که این اتفاق رخ نیفتاد و باید دید رانگینک چه مربیانی را به تیم اضافه خواهد کرد. 

سرمربی جدید منچستریونایتد احتمال می‌رود از بازی روز یکشنبه مقابل کریستال پالاس روی نیمکت شیاطین سرخ بنشیند و به طور رسمی کار خود را آغاز کند.
در جدول لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد با 21 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari