در ادامه رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که در ایران در حال برگزاری است، تیم کیوروگی مردان ناشنوا در اوزان اول و سوم موفق به کسب ۳ مدال طلا، نقره و برنز شدند.
به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقات قهرمانی جهان تکواندو ناشنوایان که امروز سه شنبه دوم آذر در بخش کیوروگی مردان برگزار شد، در پایان اوزان اول و سوم علیرضا شریفی‌منش به مدال طلا، فردین قاسمی به نقره و امیرسالار امیری فرد به مدال برنز دست یافتند.
نتایج مسابقات به شرح زیر است:
در وزن ۵۸- کیلوگرم علیرضا شریفی منش در دور اول ۲۴ بر ۱ تکواندوکار اکوادور را شکست داد، در دور دوم  برابر حریف اوکراینی ۲۵ بر ۸ پیروز شد و در فینال با نتیجه ۳۸ بر ۳۷ حریف خود را شکست داد و به مدال طلا رسید. 
امیرسالار امیری فرد نیز در دور اول ۲۷ بر ۳ ورزشکار امارات را شکست داد، در دور دوم ۳۱ بر ۱۷ برابر حریف اوکراینی به پیروزی رسید و در نیمه نهایی ۳۰ بر ۸ مغلوب ورزشکار روسیه شد و به مدال برنز ‌رسید. 
در وزن ۸۰- کیلوگرم فردین قاسمی در دور اول برابر حریف اوکراینی ۱۲ بر ۵ پیروز شد، در دور دوم ۳۹ بر ۹ تکواندوکار قزاقستان را شکست داد، در نیمه نهایی ۱۷ بر ۱۰ ورزشکار روسیه را شکست داد و در فینال برابر حریف روسیه ناک اوت شد و به مدال نقره دست یافت. 
محمد زعفرانی دیگر نماینده ایران در دور اول استراحت داشت و در دور دوم برابر حریف کره جنوبی شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد. 
 در ادامه این مسابقات فردا  تکواندوکاران ایران در اوزان دوم و چهارم رقابت خود را برگزار خواهند کرد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *