منابع محلی یمنی از کشته شدن ۹ نظامی مزدور امارات در دو استان شبوه و ابین در جنوب یمن و تداوم نقش آتش بس در الحدیده توسط ائتلاف متجاوز سعودی خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، منابع محلی از کشته شدن ۹ نظامی مزدور امارات در دو حمله جداگانه در دو استان «شبوه» و «ابین» در جنوب یمن خبر دادند.
شبکه تلویزیونی المسیره نیز به نقل از یک منبع یمنی گزارش داد که ائتلاف متجاوز سعودی در ادامه تخلفات و اقدامات غیرقانونی خود، آتش بس در الحدیده را در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ بار نقض کرده است.
این تحولات در حالی است که عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز خود برای رؤسای قبایل و شخصیت‌های برجسته استان صنعا گفت: دشمنان هر آنچه می‌توانستند برای اشغال صنعا انجام بدهند، انجام دادند اما راه به جایی نبردند. دشمن با سلاح ممنوعه بین المللی صنعا را هدف قرار داده است و به دنبال اشغال آن از طریق حملات نظامی گسترده برآمد. دشمنان برای اشغال صنعا تدارکات نظامی گسترده دیدند و میلیاردها دلار برای اهداف توهمی اختصاص دادند.
وی افزود: دشمنان ما که امید داشتند ظرف مدت دو هفته یا دو ماه جنگ علیه یمن را یکسره کنند اکنون وارد هشتمین سال شده و احساس ناامیدی می‌کنند چرا که ملت ما به خداوند متعال اتکا داشته اما آن‌ها به آمریکا و سازش با رژیم صهیونیستی اتکا کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط varzeshikhabari