تهران – ایرنا – مراسم قرعه‌کشی سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) در حالی برگزار شد که تیم روسیه با تعدادی از قهرمانان جهان و المپیک در تهران حضور یافته‌اند.
به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) از ساعت ۱۰ امروز (سه‌شنبه) آغاز و به مدت ۲ روز و با حضور ۱۲ تیم در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.
قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ نفر حضور دارند و مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، علی نوربخش با ویکتور ودرنیکوف از روسیه، رودیک مکرتچیان از ارمنستان و ولازکو لوئیس آلفردو از کلمبیا کشتی می‌گیرد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، پویا ناصرپور در دور نخست به مصاف نورایر هاخویان از ارمنستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور بعد و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان میشال تراچ از لهستان و سرگئی املین قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه می‌رود.
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۶ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و ایمان محمدی در گروه A به مصاف استپان ماریانیان قهرمان جهان از روسیه و موراد هاروتنیان از ارمنستان می‌رود.
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و حسین اسدی در گروه B با الکسی کیانکین کشتی‌گیر مطرح روسیه و احمد النکدالی از سوریه کشتی می‌گیرد.
در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، اشکان سعادتی‌فر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ماتئوس برناتک از لهستان کشتی می‌گیرد.
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور دوم به مصاف واروژان گریگوریان از ارمنستان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و جمال اسماعیلی در گروه B به مصاف آرمیناس لیگنوگاریس از لتونی و عبدالکریم دوخالی از الجزایر می رود.
۸۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، حسین نوری در دور اول به مصاف مهد فدالدین آلاستا از سوریه می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان جولیوس ماتوزویسیوس لتونی و دیمیتریوس تسیکریدیس از یونان مصاف می‌دهد. داویت چاکوتادزه قهرمان المپیک از روسیه در بالای جدول این گروه قرار دارد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌‍‌شود و مهدی بالی در گروه A با تادیوز میچالیک از لهستان، آیودا عبدالله از سوریه و آدم بودجملین از الجزایر می رود. الکساندر گولووین قهرمان زیر ۲۳ سال جهان در گروه B حضور دارد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و امیر قاسمی منجزی در گروه B به مصاف روماس فردریکاس از لتونی و ویتالی شور از روسیه می‌رود.
بر اساس برنامه این رقابت‌ها مسابقات کشتی فرنگی در اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم در روز سه شنبه ۲ آذرماه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز در روز چهارشنبه ۳ آذرماه برگزار خواهد شد.
تهران- ایرنا- «زلاتان ابراهیموویچ» پس از آنکه در دیدار تیم ملی سوئد…
تهران- ایرنا- «آرتور نایفونوف» یکی از حریفان اصلی «حسن یزدانی» در…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال زیر ۱۵ سال ایران به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت…
تهران- ایرنا- مسابقات پنج وزن نخست سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *