بعد از توهین مجله شارلی‌ابدو، روزنامه دولت یک صفحه کاریکاتور علیه رئیس‌جمهور فرانسه طراحی کرد اما آیت‌الله جوادی آملی تاکید کرد آدم نمی‌تواند قبیح را با قبیح پاسخ بدهد.
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در پایان درس خارج فقه خود، اهانت نشریه فرانسوی را محکوم کردند.
ایشان گفت: اما حالا کسی فحش داد، آدم که نمی‌تواند فحش بدهد! با یک راه دیگری که بالاخره صحیح است باید جبران بکند و آن یا تجمع است، یا اعتراض است که آبروی یک مملکت است، آبروی یک ملّت است، آبروی یک نظام است. ولی آدم نمی‌تواند قبیح را با قبیح پاسخ بدهد.
گفتنی است برخی از روزنامه‌های اصولگرا در صفحات متعدد کاریکاتورهایی درباره امانوئل مکرون طراحی کرده بودند.
 
ایران ک
همه قبو ل داریم در دوره‌های قبل دزدی رانت رشوه بی عدالتی تبعیض و فاصله طبقاتی فرار مغز ها و فرار با ثروت بسیار کلان توسط مدیران دوتابعیتی و خانواده شانثروت کشور و حق اشتغال جوانان به امریکا انگلیس و استرالیا انتقال داده شد و…….. نمی دانم چرا رهبریت علما و مدیران تراز بالا یک تدبیر و درایتی برای جبران آن و جبران جوانان صدمه و آسیب دیده اندیشیده نمی شود عین جنگ اسرائیل که باید تا ما عمر داریم با اسرائیل و حامی اش آمریکا و اروپا بجنگیم و یا تحمل شان بکنیم آنهم با هزینه بسیار بالا که در پیشرفت کشور می‌تواند واقعا موثر باشد چرا بچه هایمان بخاطر نامیدی به فردا دانشگاه‌های خارجی آنها را جذب کردن بخود بیائیم زودتر فیصله اش دهیم نه بماند آیندگان ما آن را به اعراب بسپارند و کشور را راحت کنند اسرائیل دشمن اعراب بود نه ایران الان برعکس شد و کسی واقعیت را روشن نمی کند نباید در سیاست دیگر کشورها هم دخالت کرد باید خودمان و خانواده مان را درست هدایت کنیم
چقدر مکرون ناراحت هست الان!!!خخخخخ
رتبه بندی معلمان
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به اعتماد آنلاین می باشد.

source

توسط varzeshikhabari