Jump to navigation
سرمربی چلسی می‌داند که تیمش در ماه‌های پیش رو، با چالش‌های متعددی مواجه خواهد شد. 
گراهام پاتر در نشست خبری قبل از بازی چلسی با کریستال پالاس حضور یافت. 
طرفداری | به گزارش فوتبال لندن، سرمربی آبی‌های لندن در این نشست خبری به خبرنگاران گفت:
به نظرم ایده‌های فوتبالی هر کسی با یکدیگر فرق دارد و نیازی نیست خیلی در این رابطه حساسیت به خرج بدهیم. بیشتر، انتخاب‌های ما مطرح است و وظیفه ما این است که انتخاب‌های ثمربخشی داشته باشیم. من احترام زیادی برای توماس و تیم‌هایش قائلم. من از آن دست افرادی نیستم که خودم را با او یا فرد دیگری مقایسه کنم. 
نه هنوز. آن‌ها از جنبه پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، شرایط خیلی خوبی دارند. انگولو به تازگی به تمرینات روی چمن بازگشت ولی هنوز در کل تمرینات مشارکت ندارد. ادی کمی جلوتر است ولی هنوز به اندازه‌ای نیست که آخر هفته بازی کند. شاید هفته بعد برگردد. به جز بیماری مارک کوکوریا و کارنی (چوکووئمکا) باقی بازیکنان آماده هستند.  
این نشان دهنده میزان دشواری لیگ برتر است. ما چند بازی سخت مقابل پالاس داشتیم که می‌توانستیم در آن‌ها برنده شویم. اختلاف خیلی جزئی بود ولی فوتبال همین است. این‌ها دیگر به تاریخ پیوسته‌اند. ما مشتاق فرا رسیدن بازی روز شنبه و عوض کردن این رکورد هستیم.  
بله، مشتاق چنین چیزی هستم. در همان مدت مختصری که کنار هم داشتیم، از کار کردن با او لذت بردم. او پسر خوبی است که روی کارش تمرکز کرده، می‌خواهد عملکرد خوبی ارائه کند و گل بزند.  
ما شش هفته و ۱۳ بازی در پیش داریم. باید سریعا به شناختی از تمامی بازیکنان برسیم و به درستی از آن‌ها استفاده کنیم. همچنین باید در سخت‌ترین لیگ جهان به همراه لیگ قهرمانان اروپا، در بازی‌ها برنده شویم. این در کوتاه مدت چالش پیش روی ماست.  
تغییر هم خوب است و هم بد؛ به عبارت دیگر چالش‌هایی به همراه دارد. بستگی به این دارد چطور با آن مواجه می‌شوید. همه از اتفاق‌های رخ داده در ارتباط با مالکیت، سرمربی و افراد مطلع هستند و این بخشی از زندگی است. چالش ما مقداری فراتر از یک چالش کوتاه مدت است؛ مسئله این است که چگونه منابع خود را سازمان‌دهی می‌کنید، چگونه ایده فوتبالی‌تان را با همه چیز هم‌تراز می‌کنید و آن را به موفقیت می‌رسانید. گذشته، یا تاریخ و یا منابعی که در اختیار دارید، در این لیگ ضامن موفقیت‌تان نیست. باشگاه‌های زیادی مبالغ بسیاری هزینه کردند و با این حال به خواسته‌های خود نرسیدند… من صرفا روی بازی بعدی و جلسه تمرینی بعدی تمرکز کرده‌ام و تلاش می‌کنم تا سطح تیم را ارتقا دهم. 
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari