مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: چرا دپارتمان داوری توجهی به گفته های ما ندارد؟
به گزارش خبرگزاری فارس، ابوذر شجاعی در مورد مشکلات داوری در بازی های نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در بازی هفته قبل اشتباه داور در بازی با آلومینیوم اراک شرایط و نتیجه بازی را تغییر داد و نفت از دریافت امتیاز بی بهره ماند و در بازی اخیر مجددا این قصه پر غصه تکرار شد دپارتمان داوری فدراسیون و سازمان لیگ لطفا ورود کنند تا با این گونه قضاوت ها،  باشگاه مردمی نفت مسجدسلیمان و تیمهای مشابه آسیب نبینند.
ابوذر شجاعی افزود: بعد از بازی با آلومینیوم به دلیل اشتباهات داوری به دپارتمان داوری نامه زدیم و در خصوص نحوه قضاوت داوران بارها با آنها صحبت کردیم اما متاسفانه این دپارتمان هیچ گونه توجهی به گفته های باشگاه نفت ندارد.
وی افزود: در بازی ما با مس باز هم اشتباهات داوری تکرار شد و هیچ کس جوابگوی این اتفاقات نیست. سوال اینجاست که چرا دپارتمان داوری توجهی به گفته های ما ندارد؟
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: از آن طرف قانون در موضوع مالی  بسته و نمی توانیم از بودجه نفت بهره مند شویم از این طرف هم در داوری ها به ما ظلم می شود.
وی افزود: از رییس فدراسیون ، سازمان لیگ  و کمیته انضباطی خواهش داریم در این قضیه ورود کنند تا حق از دست رفته باشگاه نفت مسجدسلیمان را برگردانند.
شجاعی خاطرنشان کرد: ما درصدی از پول بازیکنان را پرداخت کردیم و سعی کردیم در حد توان شرایط لازم جهت رفاه تیم  را فراهم کنیم، همچنین بازیکنان و کادر فنی ما توان و نمایش فنی خوبی از خود به نمایش می گذارند  اما جای تاسف دارد که داوری ها به این شیوه علیه ماست و به نوعی سر ما را می برند.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari