تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی حساسی را بردیم چرا که این سه امتیاز برای ما حیاتی بود.
به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم ومسابقه ۲ تیم بسیار نزدیک بود. یک گل هم زدیم که سالم بود اما داور آن را نپذیرفت. بهترین اتفاق برای ما حضور هواداران بود از آنها به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنیم. روز بزرگی برای فوتبال ایران و پرسپولیسی‌ها بود که بعد از دوسال هواداران را کنارمان دیدیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین بیان داشت: بازی حساسی را بردیم چرا که این سه امتیاز برای ما حیاتی بود. توانستیم بازی رو به جلو با پاس‌های زیاد ارائه دهیم. توانستیم پاسکاری کنیم و به موقعیت‌های گل خوبی برسیم. از بازیکنانمان تشکر می‌کنم که مشکلات زیادی داشتند. انتظار داریم نسبت به تعهدات بازیکنان تلاش بیشتری شود. باید خودمان را برای بازی بعد از نظر روحی و روانی آماده کنیم. لیگ تازه برای ما شروع شده و نتوانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم. این سه امتیاز به ما کمک کرد تا از نظر روحی و روانی خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.
وی درباره داوری و دریافت کارت زرد، گفت: من کارت زرد گرفتم؟ البته یادم نیست و خودم نمی‌دانم. وقتی این همه استرس و فشار روی تیم است و وقتی گلمان را صحیح اعلام نمی کنند، این مسائل پیش می‌آید. داوران ما نیاز به حمایت دارند و کار سختی دارند. صحنه‌ها و اشتباهات برای ما زیاد شده است. داوری در ایران سخت است.
گل‌محمدی در پایان تصریح کرد: از نظر دفاعی روز خوب تیم ما بود و کمترین موقعیت را به حریف دادیم. دروازه‌بان‌های ما آماده هستند و فکر می‌کنم امروز روز خوب گلر ما بود.
گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر از سد میهمان خود صنعت نفت آبادان گذشت و با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول جای گرفت.
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری که هوادارانش را پس از مدت‌ها همراه خود داشت برابر…
تهران- ایرنا- ترکیب پرسپولیس برای دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته ششم رقابت‌های…
تهران- ایرنا- پرسپولیس در لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی هیچگاه به صنعت نفت نباخته و آخرین پیروزی…
تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «یحیی گل‌محمدی» در پرسپولیس تنها است. شرایط…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس دفتر رییس جمهوری با…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش واترپلو ایران برای حضور در لیگ صربستان تهران…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در سومین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه و سرپرست کمیته فوتسال درخصوص آخرین شرایط…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari