Jump to navigation
دیدار گل گهر و سپاهان از ساعت 21:30 آغاز شد و در نهایت با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید…
تیم های گل گهر و سپاهان به مصاف هم رفتند که این بازی برنده نداشت.
به گزارش طرفداری، در این بازی دو تیم بارها موقعیت های زیادی به دست آوردند و به جز چهار گلی که رد و بدل شد، این مسابقه می توانست گل های بسیار بیشتری هم داشته باشد.
ترکیب گل گهر سیرجان: محسن فروزان، علیرضا آرتا، مهران گلزاری، مهدی تیکدری (بهنام برزای دقیقه 82)، شایان مصلح، علیرضا علیزاده، رضا شکاری، امین پورعلی، مرتضی تبریزی (کی روش استنلی دقیقه 86)، محمد خدابنده‌لو(امین قاسمی نژاد دقیقه 46) و اریک باگناما
سرمربی گل گهر سیرجان: امیر قلعه نویی
ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمد دانشگر، رناتو داسیلویرا، میلاد زکی پور(امید نورافکن دقیقه 65)، رامین رضاییان، مسعود ریگی، مانوئل فرناندز، یاسین سلمانی (محمد علی نژاد دقیقه 81)، محمدرضا حسینی (فرشاد احمدزاده دقیقه 81)، کامسوبا(نیلسون جونیور دقیقه 69)، شهریار مغانلو
سرمربی سپاهان: ژوزه مورایس
کارت زرد: یاسین سلمانی دقیقه 18 – محمد دانشگر دقیقه 40 – مهران گلزاری دقیقه 48 – میلاد زکی پور دقیقه 59 – سیامک قلیچ خانی دقیقه 59 – محمدرضا حسینی دقیقه 69
کارت قرمز: –
گل ها: میلاد زکی پور دقیقه 43 و دقیقه 52 – گل به خودی از رناتو داسیلویرا دقیقه 62 – علی علیزاده دقیقه 86
ساعت 23:23 / بازی به پایان رسید.
دقیقه 90 / 5 دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.
دقیقه 86 / کرنر از سمت راست ارسال شد که علی علیزاده با یک ضربه سر زیبا و دیدنی، حساب کار را دو بر دو کرد.
دقیقه 81 / بازیکنان گل گهر از سمت راست صاحب موقعیت شدند که ارسال امین قاسمی نژاد اصلا خوب نبود و یک تیکه به بیرون رفت.
دقیقه 77 / شکاری یک حرکت انفرادی خوب را انجام داد و توپ را به اریک باگناما سپرد که ضربه این بازیکن را پیام نیازمند به خوبی راهی کرنر کرد.
دقیقه 73 / بازیکنان سپاهان ضد حمله سریعی را شکل دادند که توپ در نهایت به شهریار مغانلو رسید ولی ضربه این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.
دقیقه 69 / محمدرضا حسینی هم پس از خطایی که روی بازیکن گل گهر انجام داد از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. 
دقیقه 64 / توپ پشت محوطه جریمه به یاسین سلمانی رسید که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 62 / در حالی که بازیکنان گل گهر در حال شکل دادن یک حمله بودند، داسیلویرا به اشتباه موقع قطع توپ، دروازه تیم خودی را باز کرد. 
دقیقه 59 / میلاد زکی پور به دلیل خطای محکمی که روی علیزاده انجام داد از داور کارت زرد گرفت. البته اعتراض اعضای گل وگهر باعث شد سیامک قلیچ‌خانی هم از داور کارت بگیرد. 
دقیقه 52 / بازیکنان سپاهان پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که میلاد زکی پور با یک ضربه دیدنی و فوق‌العاده توپ و تور را یکی کرد. 
دقیقه 49 / باز هم بازیکنان گل گهر فرصت داشتند که توپ گوشه زمین رفت و به شکلی باورنکردنی دو مهاجم گل گهر یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادند. 
دقیقه 46 / امین قاسمی نژاد به توپ رسید و پس از چرخش توپ را به امین پورعلی سپرد که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت. 
ساعت 21:32 / بازی در نیمه دوم آغاز شد. 
ساعت 22:17 / بازی در نیمه اول به پایان رسید. 
دقیقه 45 / 2 دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.
دقیقه 43 / روی ارسال دیدنی رامین رضاییان، میلاد زکی پور با یک ضربه سر دیدنی حساب کار را یک بر صفر کرد و خوشحالی بعد از گل هم انجام نداد. 
دقیقه 40 / محمد دانشگر در حین حرکت ضربه ای را به شایان مصلح وارد کرد و داور بازی علاوه بر اعلام خطا، او را با کارت زرد جریمه کرد.
دقیقه 34 / مسعود ریگی اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او را محسن فروزان گرفت و ریباند این توپ را هم رامین رضاییان به شکلی باورنکردنی از دست داد. 
دقیقه 33 / مرتضی تبریزی از فاصله ای دور یک ضربه کات دار به سمت دروازه سپاهان زد که شلیک تماشایی او از کنار دروازه و با فاصله کمی به بیرون رفت. 
دقیقه 32 / مهدی تیکدری حرکت خوبی را از سمت راست انجام داد و ارسال تند و تیز او را پیش از آن که توپ به بازیکنان گل گهر برسد، رامین رضاییان قطع کرد. 
دقیقه 30 / محمد دانشگر از سپاهان و محمد خدابنده لو از گل گهر پس از برخوردی که با یکدیگر داشتند روی زمین افتادند و کادر پزشکی دو تیم وارد میدان شد تا به وضعیت آنها رسیدگی کند.
دقیقه 28 / ضربه امین پورعلی به آسمان زده شد.
دقیقه 26 / در محوطه جریمه سپاهان یک صحنه مشکوک به پنالتی رخ داد و ضربه بازیکن گل گهر به دست بازیکن سپاهان برخورد کرد و گل گهری ها اعتقاد به پنالتی داشتند. 
دقیقه 23 / توپ در میانه میدان به یاسین سلمانی رسید که او با توپ شروع به حرکت کرد و ضربه خود را به سمت دروازه گل گهر شلیک کرد اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 18 / یاسین سلمانی پس از خطایی که روی مهران گلزاری انجام داد، با کارت زرد داور مواجه شد. 
دقیقه 15 / باز هم بازیکنان گل گهر در پی ساخت یک موقعیت خوب بودند که سانتر رضا شکاری از سمت چپ را مدافعان سپاهان به‌خوبی دور کردند. 
دقیقه 10 / روی اشتباه داسیلویرا، توپ به تبریزی رسید و او هم توپ را به باگناما سپرد ولی ضربه این بازیکنان را سپاهانی ها برگشت دادند. 
دقیقه 6 / بازیکنان گل گهر فرصت خوبی برای گلزنی داشتند ولی نیازمند توپ آن ها را مهار کرد. 
دقیقه 5 / بازی بدون اتفاق خاصی در جریان و دو تیم در حال محک زدن یکدیگر هستند.
ساعت 21:30 / بازی آغاز شد. 
اخبار داغ 
این مساوی برای ما مثل یه باخت 4 بر یک بود
همون قانون همیشگی فوتبال، نزنی میخوری. باید حداقل 3 تا دیگه میزدیم و میبردیم که خودخواهی کردند ولی گل به خودی هم گند زد به اعصابمون. با اینحال دم مورایس گرم تیم خوب بازی میکنه و موقعیت میسازه. امشب خودمون باعث مساوی خودمون شدیم
https://www.tarafdari.com/node/2179583
امیدوارم وسلی هم آماده شه با وسلی اریک کی روش بترکونیم 🔥
به نظرتون پهلوون وریا چند سالشه؟ خیلی ذهنم مشغول شده
https://www.tarafdari.com/node/2179494
گل گهر قشنگ بازی‌میکنه تعجب کردم‌از بازیش
آقا ما اگه با این پهلوون بحث می کنیم برای دفاع از تیم خودمونه چون داره شعر میگه متاسفانه 😅
باید یک بررسی جدی در مورد تیم گل گهر صورت بگیره که با وجود خرج های واقعا نجومی این تیم چرا همیشه جزو تیمهای میانه جدولی لیگ هستند و در جامهای حذفی هم بازنده هستند؟
۹۲ هزار میلیارد دزدی از بیت المال
انحلال سپاهان مطالبه ملی
در بین ۱۶ تیم تنها تیمی که گل نخورده پرسپولیس هست.
امیدوارم با اضافه سدن پورعلی گنجی وضعیت بهتر شه.
امیری هم دفاع چپ اضافه شه.
لوکادیا نیز به بدن سازی بیشتر داره.
اگر لیگ اروپا بود قطعا شانسی برای تیم قائل نبودم.
اما لیگ ایران تیمی که دفاع خوبی داشته باشه ۹۰درصد راه قهرمانی و رفته!
گرچه امروز پرسپولیس نیمه اول یکی از زیباترین بازی های خودش و به نمایش گذاشت. با وجود اینکه ۸۰درصد شاکله تیم و کادرفنی تغیی کرون اما کارهای ترکیبی و پاسکاری و یک و دو بین بازیکنا خوب انجام‌میشه.
به نسبت بازی گذشته عالیشاه فیکس بود و بنظرم به عنوان یه متصل کننده بود و تیم‌ و روان کرده بود.
در مجموع با دیدن بازی لوکادیا شکی ندارم که دیاباته بدرد تیم‌نمیخوره چون ۲تا مهاجم ایستان فقط بدرد سانتر میخوره.
تصور من از جمله وریا حذف شدنی نیست پهلوان وریا سایت خودمونه
رخت پهن کرده قشنگ
بازنده این دیدار گل گهر بود که با خرج های میلیاردی و در حضور تماشاگران خودی یک امتیاز به سپاهان داد نتیجه مساوی یعنی تر زدن تیم میزبان نه تیم مهمان !
https://www.tarafdari.com/node/2179494
رابطه ک.یر با هوش
اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی سپاهان با اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی بودجه بستن امیدوارم پرسپولیس قهرمان بشه ولی این تیم مافیایی قهرمان نشه
از کدوم شهر و استان طرفدار سپاهانی؟
https://www.tarafdari.com/node/2179585
من مورایس را مربی خوبی می دونم ولی خیلی باید مراقب باشه حکایت ملال آور فصل قبل در این فصل تکرار نشه فصل قبل هرچی مربی ضعیف و متوسط بود با بردن سپاهان فاز فرگوسن بودن می گرفتند مثلا اقای ربیعی مربی مس رفسنجان که یک بازنده تمام عیار جلوی سرخابی ها بود تا مدتها اسمش به خاطر برد جلوی سپاهان مطرح می شد الان هم قلعه نویی با کلی هزینه با یک مساوی شانسی در زمین خودی جلوی سپاهان کم مونده مراسم تاج گذاری برگزار کنه و خودش را پادشاه جدید فوتبال کشور معرفی کنه !
سپاهان صدر رو از دست میده راحت
تجربه ثابت کرده تیمی که دفاع خوبی نداره قهرمان نمی شه
سال دیگه رضا شکاری تو بورس نقل و انتقالاته با ۵۰ میلیارد قیمت
فقط امیدوارم نژادمهدی برگرده مغانلو هم تکون بده به خودش حداقل برای جام جهانی شاید بتونیم یه کاری بکنیم

source

توسط varzeshikhabari