براساس گزارش‌های غیررسمی گوشی پرچم‌دار شیائومی ۱۳ زودتر از معمول و در میانه‌ی پاییز سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.
خانواده گوشی شیائومی 13 قرار است به‌عنوان پرچم‌دار سال ۲۰۲۳ میلادی این شرکت عرضه شوند؛ اما با وجود اینکه هنوز در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ میلادی هستیم، نخستین نشانه‌های دو مدل از این سری یعنی شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو در پایگاه داده کدهای IMEI شیائومی رؤیت شده است.
بنابر گزارش نوت‌بوک‌چک، ظاهراً دو مدل از سری گوشی‌های شیائومی ۱۳ زودتر از برنامه‌ریزی معمول عرضه می‌شوند. بعد از عرضه‌ی گوشی شیائومی ۱۲ و شیائومی ۱۲ پرو در چین و چند ماه بعد عرضه در بازار جهانی، گزارش‌ها حاکی از آن است که شیائومی به فکر جایگزین بعدی پرچم‌دار خود با شیائومی ۱۳ است.
براساس اطلاعاتی که Xiaomiui افشا کرده است، نخستین ردپاهای سری شیائومی ۱۳ را در پایگاه‌ داده‌ی IMEI شیائومی می‌توان دید. براساس گزارش‌ها گوشی شیائومی ۱۳ با شماره مدل 221113C و 221113G به‌ترتیب برای بازار چین و بازار جهانی و گوشی شیائومی ۱۳ پرو نیز با شماره مدل‌های 2210132C و 2210132G به همان ترتیب برای چین و سایر کشورها عرضه خواهند شد.
منبع منتشرکننده‌ این اطلاعات معتقد است که شماره مدل‌ها را می‌توان تاریخ عرضه درنظر گرفت؛ بنابراین، احتمالاً گوشی شیائومی ۱۳ در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (آبان ۱۴۰۱ شمسی) معرفی شود. شیائومی هر دو گوشی‌های Mi 11 و Xiaomi 12 را در ماه دسامبر عرضه کرده است؛ پس عرضه‌ی گوشی جدید در ماه نوامبر کمی زودتر از حد انتظار خواهد بود.
سری گوشی‌های شیائومی ۱۳ به نسل بعدی پردازنده‌های کوالکام، Snapdragon 8 Gen 2 مجهز خواهد شد که براساس شایعات منتشرشده احتمالاً پردازنده مذکور نیز زودتر از موعد هرساله معرفی می‌شود. شیائومی در استفاده از تراشه‌های پرچم‌دار کوالکام پیشتاز است و دور از ذهن نیست که گوشی پرچم‌دار شیائومی ۱۳ زودتر از معمول عرضه شود.
دیدگاه شما درباره‌ی احتمال عرضه‌ی زودهنگام پرچم‌دار جدید شیائومی چیست؟


لوگوی تلگرام
با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari