Jump to navigation
یان زومر در مورد عملکرد فوق العاده خود مقابل بایرن مونیخ صحبت کرده است
در چارچوب هفته چهارم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا با نتیجه 1-1 مقابل بروسیا مونشن گلادباخ متوقف شد.

طرفداری | به گزارش سوفا اسکور، بایرن مونیخ مقابل گلادباخ 20 شوت در چارچوب داشت که این بیش‌ترین شوت در چارچوب یک تیم از فصل 16-2015 در یکی از 5 لیگ معتبر اروپایی است. اما باواریایی‌ها هر بار با سد محکمی به نام یان زومر برخورد می‌کردند که با 19 سیو رکورد بیش‌ترین سیو در یک بازی از زمان جمع آوری داده‌های سوفا اسکور را شکست. سوفا در ادامه برای آنکه دیگران متوجه عملکرد فوق العاده زومر در این بازی شوند، آمار دیگری نیز منتشر کرده و اعلام کرده داشتن 5 سیو در یک بازی برای یک دروازه بان عملکرد خوبی است و 33981 نفر تاکنون این آمار را از خود ثبت کردند.
داشتن 10 سیو نیز عملکرد چشمگیری است و 807 دروازه بان تاکنون این آمار را داشته‌اند اما تنها 13 نفر موفق شدند در یک بازی بیش‌تر از 15 سیو داشته باشند. حال یان زومر پس از پایان مسابقه در مصاحبه با اشپورت آینس و اسکای در مورد عملکرد‌شان مقابل بایرن مونیخ صحبت کرده است. زومر گفت:
زومر در ادامه در مورد گلی که از لروی سانه دریافت کردند و همچنین عملکرد فوق العاده خود در این بازی صحبت کرده است. او گفت:
 شما نمی‌تواند همه توپ‌ها را دفع کنید. ما کمی خسته بودیم و زیاد دویدیم. آن‌ها نیز از شکافی که به وجود آمد استفاده کردند. فضا را به آن‌ها تنگ کردیم و آن‌ها نیز همیشه و تا دقیقه 95 ما را پرس می‌کردند. در چنین شرایطی به عنوان یک دروازه بان، باید در بهترین روز خود باشید. بایرن واقعا در فرم باور نکردنی قرار دارد و به شدت ما را پرس می‌کردند.
 
اخبار داغ 
دهنتو سرویس 🙂
گلادباخ دیروز حداقل باید ۴ تا دیگه میخورد
عالی بود عملکردش دیروز ۱۹ سیو🙄
19 تا سیو داشتی بعد دیروز شزنی یه توپ اومد تو گلش همونم خورد
لیست اون 13 نفرم بزارید ببینیم کیا بودن
چکار کردی مرد که این همه شاکی داری؟!
ترشتگن دیشب به زومر:
سلام بیداری…؟
دیشب میلیون ها نفر به یاد مادرت بودن 😂
خیلی گلر خوبیه
اگه این کوسخولها جلو تیمهای دیگه اینجوری بازی کنن قهرمان میشن حرمزادها فقط تمام توان وقدرتشونو میزارن جلو بایرن. که بعد بایرن مادر تک تکشونو میگاد💪💪😉
آندریتد
حیف که 33 سالشه ، وگرنه میتونست به تیم های خوب اروپایی بره
مهرهاي خوبي بايرن گرفته اما مربيش شوت هست جلو تيمهاي سس الماني هجومي و ترسناك بازي ميكنه ولي تو ucl جلو تيمهاي قوي اگر تيم نتونه نتيجه لازم رو بگيره قفل ميكنه ايده اي نداره مثل فليك يا هاينكس
اینا پارسالم جلو همه تیما وا دادن جلو بایرن میشن ی تیم دیگه … فک کنم شب قبلش فیلم گلادیاتور میبینن زومر که دیگ روح یاشین میره تو وجودش
وای به حال غارسلون با این فرم بایرن 🤣🤣🤣 از همین الان دارم کامنتاشونو میخونم که میگن بدترین تیم تاریخ ما رو زدید 🤣
واقعا قابل احترامی👌
دلیل نرفتن ایتالیا به جام جهانی و حذف فرانسه تو یورو
بابت جسارتت و عملکرد خیره کننده ای که دیشب داشتی برای همه قابل احترامی آقای زومر دمت گرم❤
بارساییه میگه نویر تو عمرش 19 تا سیو نداشته! کدوم تیم قدرتمند میتونه 20 تا شوت سمت دروازه ی بایرن بزنه که 19 تاشو نویر سیو کنه؟! لابد شما هشتاییا؟
خیلی دروازبان خفنیه
۱۹ تا سیو!!!!!
اینقدر از دستت حرص خوردم که ده کیلو وزن کم کردم
عجیبه که ایندفعه اینقدر در موردش حرف میزنن، بازیایی که دیدم ازش همیشه همینقدر خوبه

source

توسط varzeshikhabari