داریوش مصطفوی که از سوی رضا صالحی‌امیری به عنوان مدیر تیم فوتبال المپیک انتخاب شده، می‌گوید که شاید شرایط همکاری او با این تیم فراهم نشود.
داریوش مصطفوی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال المپیک و اینکه آیا مهدی مهدوی‌کیا رضایت باشگاه هامبورگ را برای هدایت این تیم جلب کرد یا نه به چند نکته مهم اشاره کرد. از صحبت های مصظفوی این طور به نظر می رسد که مدیریت او در تیم امید هنوز قطعی نیست:
 *آقای عزیزی خادم مستقیم با مهدی مهدوی‌کیا صحبت کرده و شاید اگر من اظهار نظر کنم، اشتباه باشد؛ تا جایی که همه می‌دانیم، مهدوی‌کیا باید رضایت باشگاه هامبورگ را جلب کند، چون با آنها قرارداد دارد.
*من به عنوان مدیر تیم المپیک انتخاب نشده‌ام. جلسه‌ای برای امضای تفاهم‌نامه و قرارداد بین فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک بود که آقای صالحی‌امیری پیشنهاد داد به عنوان مکمل قرارداد، داریوش مصطفوی مدیر تیم المپیک باشد اما اصل ماجرا این است که باید بنشینیم، صحبت و برنامه‌ریزی کنیم و سپس تصمیم بگیریم.
*از اینکه فدراسیون فوتبال چنین خبری را اعلام کرد، ناراضی هستم. خود فدراسیون هم هنوز نمی‌داند باید چکار کند. من قبلاً تمام این سمت‌ها را داشتم و زمانی که دبیرکل فدراسیون فوتبال بودم، تیم را با مربیگری آقای حسن حبیبی به المپیک ۱۹۸۰ بردیم اما به دلیل حمله شوروی به افغانستان آن مسابقات را تحریم کردیم. چون تجربه صعود را داشتیم از من خواستند به این تیم کمک کنم اما من هنوز قبول نکرده‌ام. فدراسیون هم هنوز در این خصوص تصمیم نگرفته و منتظر پاسخ مهدوی‌کیا هستند.
بیشتر بخوانید:
*در شرایط فعلی اگر فدراسیون فوتبال آمادگی دنبال کردن برنامه‌ها را داشته باشد، می‌روم و با آنها کار می‌کنم اما اگر آن چیزی که قواعد جهانی و بین‌المللی است و در وظایف یک مدیر تعریف شده، در این مسیر ایجاد نشود با فدراسیون همکاری نخواهم کرد و از آقایان صالحی‌امیری و عزیزی خادم نیز عذرخواهی می‌کنم.
*درباره صحبت‌های گودرز حبیبی که از خیانت‌کاری در تیم امید در زمان سرمربیگری برادرش و به ریاست او و همچنین مصطفی هاشمی‌طبا در سازمان تربیت بدنی صحبت کرده، باید بگویم اصلاً روحم هم از این مسئله خبر ندارد. من در پاسخگویی به این مسائل، خیلی گردن‌کلفت هستم اما چرا باید دست خودم را ببُرم؟ این صحبت ناپخته و غیرفوتبالی بوده، چون ما با یک اختلاف گل به المپیک نرفتیم.
*در خصوص اینکه این مسئله عنوان شده با دستور هاشمی‌طبا ذهن دو بازیکن تیم را شست‌وشو داده بودند و خرابکاری آن بازیکنان نظم تیم را به هم ریخت و نتیجه حاصل نشد، هم بدانید اینطور نبوده و من چیزهایی در دل دارم که گفتنش صحیح نیست، چون باعث هتک حرمت می‌شود اما برای خودم هم شده، دوست داشتم آن تیم نتیجه بگیرد. کاش حسن حبیبی در این خصوص صحبت کند و هر چه او گفت را می‌پذیرم اما این ماجرا به گودرز حبیبی ارتباطی ندارد. مطمئناً یک مهاجم، دروازه خالی را بیرون نمی‌زند یا یک دفاع دوست ندارد تیمش گل بخورد، این مسئله‌ای که عنوان شده شبیه به این است که ما دروازه خودی را باز کنیم.
بیشتر بخوانید:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *