فریبا صادقی درباره اهداف تیم ملی والیبال در اردوی تدارکاتی آذربایجان گفت: هدفمان رسیدن به ترکیب اصلی برای شرکت در قهرمانی آسیا است.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال بانوان شهریورماه در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت خواهد کرد. بانوان ملی پوش در گروه B مسابقات با تیم‌های تایلند، کره جنوبی و استرالیا رقابت خواهند داشت.
فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حریفان ایران در قهرمانی آسیا گفت: قرار بود ۱۲ تیم در مسابقات حضور داشته باشند اما شاید به دلیل برگزاری المپیک و کرونا برخی انصراف دادند تا ۸ تیم برای شرکت در مسابقات حضور داشته باشند. تیم ها در دو گروه چهارتیمی قرار دارند و دو تیم برتر از هرگروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد.
وی تاکید کرد: به نسبت گروه A در گروه سخت تری قرار داریم. حضور تایلند و کره جنوبی شرایط ما را سخت تر کرده است اما به کسب نتایج خوب امیدواریم.
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان درباره اهداف تیم زنان در قهرمانی آسیا گفت: از شروع تمرینات اهداف فدراسیون مشخص شد. در درجه نخست هدف ارتقا سطح کیفی والیبال بانوان، تزریق بازیکنان جوان و در صورت امکان ارتقا یک یا دو پله ای جایگاه بانوان است.
صادقی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی در آذربایجان پیش از مسابقات قهرمانی آسیا گفت: با توجه به مدت زمان کوتاه و در اختیار داشتن ۶ اردو، بیش‌تر از یک اردوی تدارکاتی نمی توانستیم انجام دهیم. برگزاری اردوی تدارکاتی در آذربایجان نیز در یک ماه گذشته با تلاش روابط بین الملل صورت گرفته است. منتظر اخذ ویزا هستیم تا ان‌شالله هفته آینده عازم شویم. دو تیم مجارستان و بلاروس نیز در آذربایجان حضور دارند. تقاضای انجام ۶ بازی با این سه تیم را داریم که ان‌شالله عملی شود.
وی درباره هدف برگزاری اردوی تدارکاتی در آذربایجان گفت: سبک بازی این تیم ها به تیم استرالیا نزدیک است. گاهی مقابل استرالیا به پیروزی رسیده‌ایم و گاهی شکست خوردیم. هدف مهم رسیدن به ترکیب ۱۴ نفره و اصلی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *