بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید وضعیت پرداختی‌های این تیم خوب نیست و با این وضعیت مشخص نیست که با بازیکنان با این تیم تمدید کنند.
به گزارش ایسنا، فرشید اسماعیلی، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما نه مدیرعامل داریم نه هیات مدیره. تیم برده است اما وضعیت را ببینید کسی خوشحال نیست، تمرینات تعطیل شده و بازیکنان پنج ماه است پول نگرفته‌اند. آقای مدیرعامل اگر نمی‌توانی پول بیاوری، برو نه مردم شما را می‌خواهند و نه بازیکنان. مدیرعامل جرات نمی‌کند بین مردم بیاید چون مردم او را نمی‌خواهند. اگر من یک روز به درد این تیم نخورم خودم می‌روم.
او ادامه داد: هیات مدیره چه کسی است؟ همان کسی که قول داد و رفت؟ او از بازیکنان بیش‌تر پیشنهاد داشت.
اسماعیلی درباره شکایت مددی از او گفت: شما به من نامه زده‌اید بعد می گویید نامه نزدم و در دادگاه به خاطر نشر اکاذیب از من شکایت کرده‌اید. چه حرفی زده‌ام؟ مگر من از او می‌ترسم چرا باید آینده من جوان در دست کسی باشد که از فوتبال چیزی نمی‌داند. من ۲۰ درصد جریمه شده‌ام اگر ۸۰ درصد دیگر هم جریمه شوم برایم مهم نیست. بازیکنان گناه دارند عارف غلامی رباط پاره کرده است من هم اگر با این شرایط بازی کنم مصدوم می‌شوم. 
او درباره قراردادها گفت: می‌گویند قراردادها را مدیرعامل قبلی بسته است و شما گفتید قرارداد را کم کنید اما وقتی دیدید که نمی توانید قرارداد را کم کنید شروع کردید به عصبانی کردن بازیکنان تا جریمه شوند. شما به جز جریمه کردن کار دیگری ندارید؟ هر روز برای بازیکن نامه می آید. ظهر بازی به ما نامه می‌زنند. برنامه این بود که داربی را ببازیم و فرهاد مجیدی را بردارند. به ما می‌گویند پول می‌دهیم و شب بازی می‌گویند به شما چک می‌دهیم. ما پول نمی خواهیم بگذارید بازی را ببریم. چرا می خواهید ذهن بازیکن را خراب کنید. من شش سال است در این تیم هستم و نقشه‌های‌شان معلوم است. من گفته بودم که قبل از داربی می آیند و ذهن بازیکن را به‌هم می‌ریزند. قرارداد ۹ بازیکن تمام شده است و دو هفته دیگر باید لیست بدهند. چطور می‌خواهند با بازیکنی که ۲۰ درصد پول گرفته تمدید کنند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *