مربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید هرچه زودتر شرایطی فراهم کنند که این تیم بتواند در شرایط معمولی فعالیت کند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صالح مصطفوی در حاشیه تمرین استقلال اظهار داشت: اگر مدیران باشگاه برای هواداران احترامی قائلی هستند باید هرچه زودتر شرایطی فراهم کنند که این تیم هم بتواند بازیکنان و کادرش در شرایط معمولی برای باشگاه فعالیت کند. متاسفانه بعد از برد در دربی  این شرایط ایجاد می‌شود.  البته این وضعیت  و فشارها مدت‌هاست که روی این بازیکنان است. بازیکنان با غیرت و تعصب در 8-7  بازی از جان مایه گذاشتند و تیم را به نیمه‌نهایی جام حذفی بردند و در لیگ برتر هم نتایج خوبی کسب کردند و الان وقت جبران برای مسئولان است.
وی درمورد اینکه هواداران نگرانند که این وضعیت ممکن است روی هواداران تاثیربگذارد، گفت: بله ممکن است تاثیر بگذارد.
مربی استقلال درمورد اینکه این تیم همیشه چنین شرایطی داشته  و تا کی این وضعیت ادامه دارد، عنوان کرد: هیچ وقت اینگونه نبوده است. این رامسئولان باید جواب بدهند. ما حالت پیمانکار هستیم و یک کارفرما داریم. مسئولیت خودمان را به بهترین شکل به گواه کارشناسان و نتایج انجام دادیم اما کارفرما به تعهدات خود عمل نکرده  و درهمه جای دنیا وقتی این وضعیت پیش بیاید کار می‌خوابد و اکنون هم کار خوابیده است.
مربی استقلال در مورد اینکه فرهاد مجیدی گفت اگر یک بازیکن از جمع تیم برود من جدا می‌شوم؛ گفت: بروید بگردید مسئول این اتفاقات چه کسی است؟ آیا بازیکنان و سرمربی تیم خواسته غیر معقولی دارند؟ آیا خواسته بازیکن غیر معقول است که 10 روز مانده به پایان لیگ دریافتی‌هایشان 10، 20- 30 درصد است. شاید برخی 60 درصد از قراردادشان را گرفته باشند اما فقط سه بازی تا پایان لیگ باقی مانده است. باشگاه قراردادی بسته است. یعنی چه؟ یعنی با بی تعهدی یکسری آدم بیایند و از هوادار و قدمت باشگاه خرج کنیم این افراد هم سر به زیر هستند و باشگاه را دوست دارند و با تمام توان کار می‌کنند اما این نمی‌شود که ما مجانی کار کنیم. آقایان جایی دیگر پز بدهند انگار ما اینجا برده هستیم.
وی در مورد اینکه خیلی راحت می‌گویید این اتفاقات ممکن است روی قهرمانی استقلال در جام حذفی تاثیربگذارد، خاطرنشان کرد: مسئولیت این موضوع با چه کسی است؟ این هوادار باید متوجه این مساله باشد.
مربی استقلال در مورد اینکه هوادار حداقل یک جام می‌خواهد و از سرمربی انتظار دارد که بازیکنان را جمع کند، گفت: جواب عارف غلامی را چه کسی می‌دهد؟ اگر عارف بعد از جراحی نتواند بازی کند حق الان او را هم ندهند چه می شود؟
مصطفوی در مورد اینکه اگر تیم زودتر به این فرم ایده آل می رسید می‌توانست مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: بارها گفتم کمیته انضباطی رفتم و در جاهای مختلف هم جواب دادم اگر در همان بازی های ذوب آهن و پرسپولیس در لیگ حق‌مان خورده نمی‌شد، الان مدعی اصلی قهرمانی بودیم. تمام عزیزان و کارشناسان  داوری این را گفتند. در بازی با آلومینیوم هم گل‌مان را مردود کردند. آنطوری علیه ما داوری کردند. اگر شرایط اینجوری نمی شد و  حق ما ضایع نمی شد، الان صدر جدول بودیم. محاسبه اش هم سخت نیست. بچه دوم دبستان هم این کار را می‌تواند انجام بدهد. دو امتیاز از آنها کم کن و 6 امتیاز هم به ما بده ما الان صدر جدول بودیم.
وی در مورد اینکه با این شرایط هوادار استقلال می‌تواند امیدوار به کسب یک جام قهرمانی باشد، اظهار داشت: ما که کار می‌کنیم هدفی جز این موضوع نداریم برای چی زحمت می‌کشیم؟ کادرفنی با 30 درصد دریافتی برای چه زحمت می‌کشد برای هوادار و برای  قهرمانی. قبل از دربی مگر این شرایط نبود؟ وقت گذاشتیم وکار کردیم و بازی خوبی هم در دربی ارایه کردیم و بردیم. اینکه حداکثر تلاش را می‌کنیم خللی در آن ایجاد نمی شود اما  مساله اصلی این ست که این طور نمیشود ادامه داد، که تلاش حداکثری بکنی و کارت را به نحو احسن انجام بدهی و کارفرمایت مسئولیتی در قبالت احساس نکند.
بیشتر بخوانید: استقلالی‌ها اعتصاب کردند
253 251
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد ۱۰ درصد سود ۷۱۲۰ میلیارد ریالی این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشتی در افزایش سرمایه چند مرحله‌ای بانک به کار گرفته شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *