موضوعات داغ: – روح الله داداشيمدير حوزه هاي علميهرتبه بندي معلمانحوزه هاي علميه فوتبال ايرانصادرات نفتي تمرين استقلالطرح رتبه بندي معلمان بازيكنان ماشين سازيمجموعه ورزشي انقلاب سردار سرتيپ بسيجي محمد شيرازيشربت اوغلي مسيرهاي راهپيماييموسوي و كروبي شهر احمد سرگورابالجوف را حل كنيدقذافي نايب رييس اسبق فدراسيون فوتباللباس رونالدو بانك بين الملليپيراهن اسپانيا سوغاتي

پاداش ویژه پرسپولیس برای 9 امتیاز در سه بازی جعفر سمیعی وعده داد که در صورت کسب سه پیروزی متوالی پاداشی ویژه را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.
– جعفر سمیعی وعده داد که در صورت کسب سه پیروزی متوالی پاداشی ویژه را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.
160;.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه، جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی و در محل تمرین سرخپوشان پایتخت حضور یافت و دقایقی از آخرین تمرین قرمزپوشان پیش از سفر به تبریز و دیدار برابر ماشین سازی را از نزدیک مشاهده کرد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان تمرین امروز یکشنبه، جلسه ای را با یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برگزار کرد و سرمربی سرخپوشان صحبت هایی را در خصوص شرایط تیم و اتفاقاقی که در حاشیه رقابت ها رقم خورد را اعلام کرد.
بعد از این نشست، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، جلسه ای را با بازیکنان برگزار کرد.
 جعفر سمیعی در این جلسه صمیمانه، از تلاش بازیکنان تقدیر و تشکر نمود و با بازیکنان در خصوص بازی در دربی  صحبت کرد.
او در بخشی از حرف هایش گفت: هواداران پای شما ایستادند و خیلی اتفاقات خوبی افتاد.
بعد از بازی با اینکه ما دربی را باخته بودیم، آنها از حمایت شما پا پس نکشیدند و همه پشت شما ایستادند.
البته این حمایت ها باید دامنه دار باشد.
وی افزود: مطمئنا هواداران قدر شما را می دانند و شما هم باید از همدیگر حمایت کنید.
همه ما نیاز داریم که از این به بعد بیشتر از قبل همدل و متحد باشیم.
ما به این حمایت ها خیلی نیاز داریم زیرا شما باید در بهترین شرایط و فرم ممکن قرار بگیرید و انشاا.
بتوانیم سه بازی مهم و حساس پیش رو را ببریم و با 9 امتیاز، قهرمان شویم تا یک اتفاق خارق العاده را رقم بزنیم.
مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ما جلسه هیات مدیره را به دلیل بیماری کرونا به شکل مجازی برگزار کردیم که در آن نشست، تصمیم مهمی اتخاذ شد و مصوب کردیم که پاداش ویژه ای برای کسب برد در هر سه بازی برای تیم منظور کنیم.
ما تلاش می کنیم تا انگیزه شما را افزایش دهیم و روحیه تیم را بالا ببریم.
جعفر سمیعی در پایان این جلسه، با شوخی با بازیکنان و بزرگترهای تیم، بر صمیمیت این نشست افزود تا قبل از سفر سرخپوشان به تبریز، آنها با روحیه ای بالا برای بازگشت پر افتخار خود، تلاش مضاعفی را انجام بدهند.
یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان هم در این نشست به صحبت پرداخت و گفت: حضور شما در تمرین امروز مهم و مفید بود و امیدواریم که بتوانیم با توجه به شرایطی که تیم دارد، بهترین نتایج را بگیریم اما همه ما در باشگاه نگاه مان به هیات مدیره و شخص مدیرعامل باشگاه است و امیدواریم بیشتر از اینها مورد حمایت قرار بگیریم.
ما سختی ها و مشکلات را درک می کنیم اما نیاز داریم که حمایت بیشتری را ببینیم.
جعفر سمیعی هم این وعده را به اعضای تیم داد که اتحاد و همدلی و همبستگی که بین باشگاه، اعضای تیم و هواداران شکل گرفته، با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

کلید واژه ها: پرسپولیسباشگاه پرسپولیسجعفر سمیعیمدیر عاملسرمربی تیم فوتبال پرسپولیسبازیکنانبازیپاداشباشگاهتیم فوتبال پرسپولیسورزشگاه شهید کاظمیویژهسرخپوشانتمرینسمیعیعاملمتوالیجعفرمدیربرگزاریکشنبهپیروزیسرمربییحیی گل محمدیامتیازامروزشهید کاظمیتیم فوتبالماشین سازیقرمزپوشان

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *