موضوعات داغ: – روح الله داداشيمدير حوزه هاي علميهرتبه بندي معلمانحوزه هاي علميه فوتبال ايرانصادرات نفتي تمرين استقلالطرح رتبه بندي معلمان بازيكنان ماشين سازيمجموعه ورزشي انقلاب سردار سرتيپ بسيجي محمد شيرازيشربت اوغلي مسيرهاي راهپيماييموسوي و كروبي شهر احمد سرگورابالجوف را حل كنيدقذافي نايب رييس اسبق فدراسيون فوتباللباس رونالدو بانك بين الملليپيراهن اسپانيا سوغاتي

چند روز سرنوشت ساز در انتظار هافبک مغضوب کومان به نظر می رسد که طی روزهای آینده وضعیت آینده میرالم پیانیچ مشخص خواهد شد.
به گزارش سایت قطره و به نقل از«ورزش سه»، – به نظر می رسد که طی روزهای آینده وضعیت آینده میرالم پیانیچ مشخص خواهد شد.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه ، بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل کابوس وار در بارسلونا، حالا میرالم پیانیچ به درهای خروج از این باشگاه بسیار نزدیک شده است.
در واقع سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقادی به این ستاره بوسنیایی ندارد و به نظر می رسد که در صورت ماندن او در بارسا، این بازیکن فصل آینده نیز نیمکت نشین خواهد بود.
با این حال بعید به نظر می رسد که فصل آینده نیز میرالم پیانیچ کار خود را در بارسلونا ادامه دهد.
در همین راستا گفته می شود که این برای بازیکن بازگشت به فوتبال ایتالیا و سری آ ابراز علاقه نشان داده و حتی در روزهای اخیر شایعاتی در رابطه با علاقه باشگاه سابقش یعنی رم به جذب این بازیکن مطرح شده بود که البته گفته شد ژوزه مورینیو با این انتقال مخالفت کرده است.
در همین راستا نشریات ایتالیایی و کاتالانی مدعی شده اند که مدیر برنامه میرالم پیانیچ طی روزهای آینده به کشور ایتالیا سفر خواهد کرد تا نهایتاً مشخص شود که این بازیکن در فصل پیش رو برای چه تیمی به میدان خواهد رفت.
گزارش ها حاکی از آن است که یوونتوس از بیشترین شانس برای جذب پیانیچ برخوردار است اما در این بین گفته می شود که اینتر نیز برای به خدمت گرفتن هافبک مغضوب رونالد کومان ابراز علاقه نشان داده است.

کلید واژه ها: میرالم پیانیچآیندهپیانیچبارسلوناکومانفوتبال ایتالیابازیکنباشگاهانتظارسرنوشترونالد کومانروزهای اخیرابراز علاقهگزارشبارساهافبکعلاقهوضعیتورزشایتالیااعتقادیبازگشتسرمربیفوتبالپشت سرنزدیکستارهنیمکتادامهرابطه

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *