ارسلان مطهری طی چند ماه اخیر رفتارهایی داشته که نشان می‌دهد دیگر آن بازیکن آرام و سر به زیر قبل نیست.
دربی ۹۶ پایتخت به پایان رسید اما حواشی مربوط با این مسابقه هنوز ادامه دارد و اعضای دو تیم استقلال و پرسپولیس هنوز نسبت به اتفاقات این بازی واکنش نشان می‌دهند. این دربی برخلاف چند دربی اخیر درون زمین حاشیه چندانی نداشت و حتی این بار خبری از اعتراضات بازیکنان و مربیان نسبت به عملکرد داور مسابقه نبود که شاید دلیل این تغییر حضور فردی چون علیرضا فغانی به عنوان قاضی میدان باشد.
علی‌رغم جریان مسابقه اما پس از بازی بازیکنان دو تیم تا توانستند برای هم کری خواندند و متاسفانه این کری‌خوانی‌ها به بی‌احترامی هم کشیده شد. ارسلان مطهری مهاجم گلزن استقلال یکی از بازیکنانی بود که پس از برد حسابی با گیتارش برای رقیب کری خواند و پس از بازی در اینستاگرام هم کری خواندن را ادامه داد. تا اینجا هیچ مشکلی نیست و همه حرف ها و فیلم های ردوبدل شده را می شود به حساب کری گذاشت اما ادامه دار شدن ماجرا کار را به جایی رساند که ستاره گیتاریست آبی‌ها در اقدامی زشت و ناپسند نوع حرف زدن کنعانی‌زادگان را مورد تمسخر قرار داد!
 مطهری پس از بازی یک استوری با این مضمون منتشر و خیلی زود آن را پاک کرد اما طی دو روز اخیر و علی‌رغم واکنش‌های منفی و حتی شکایت پرسپولیسی‌ها دو بار دیگر اقدام به انتشار آن نموده و پس از دقایقی دوباره استوری را پاک کرده است! رفتاری که حتی باعث تعجب فن‌پیج‌های دوآتیشه استقلالی شده است. مطهری که به خاطر عملکرد خوبش در استقلال و خوشحالی خاصی که دارد در بین هواداران این تیم محبوب شده، پس از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام توسط چند بازیکن تیم رقیب به خاطر خوشحالی‌اش مورد تمسخر قرار گرفت و حالا فرصتی پیدا کرده که آن را جبران کند؛ با این حال او روش درستی را انتخاب نکرده است و تمسخر نوع حرف زدن مدافع قرمزها به هیچ عنوان کار درستی نیست.
شماره ۷۲ استقلال وقتی به این تیم پیوست یک بازیکن آرام و خوش‌اخلاق بود که به آرزوی دوران کودکی‌اش رسیده اما طی ماه‌های اخیر رفتارهایی داشته که نشان می‌دهد از آن بازیکن دیگر خبری نیست. او اولین بار پس از حذف استقلال از آسیا یک استوری منتشر کرد و در آن از صالح مصطفوی و مجید نامجومطلق شدیدا انتقاد کرد و گفت آن‌ها را نمی‌بخشد! رفتار او حتی انتقاد وریا غقوری را هم به همراه داشت و مطهری در بازگشت مصطفوی به استقلال مجبور شد از او عذرخواهی کند. مطهری حتی اخیرا مدعی شده برای تمدید قرارداد با احمد مددی سر یک‌ میز نخواهد نشست. در عملکرد ضعیف مددی شکی نیست اما بازیکنی که هنوز سابقه‌اش در استقلال به دو سال نرسیده آیا حق انجام چنین صحبت‌هایی را علیه مدیریت باشگاه دارد؟
مطهری بازیکنی است که با شایستگی‌های فنی در استقلال محبوب شده و نیازی به درگیر شدن در این حواشی ندارد. تجربه هم نشان داده بازیکنانی که وارد این بحث‌های سطح پایین و این مدل کری‌خوانی‌ها می‌شوند خیلی زود به ته خط می‌رسند.

۲۵۸ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
در جلسه امروز دوشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰ هیات نظارت بر مطبوعات، مجوز پایگاه خبری صفحه اقتصاد به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی جواد نبوتی صادر شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *