مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف به ریاست خانم دکتر فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان و با حضور وبیناری روسای هیئت ها برگزار شد.
به  گزارش برنا، – مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف به ریاست خانم دکتر فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان و با حضور وبیناری روسای هیئت ها برگزار شد.
به  گزارش برنا، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف به ریاست دکتر مهین فرهادی زاد و مهدی مستجاب الدعوه معاون مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها هم در این مجمع حضور داشتند.
این مجمع در حالی برگزار شد که برخی از اعضا از جمله نماینده داوران، مربیان ورزشکاران در این جلسه حضور داشتند و روسای هیئت های گلف استان ها هم بصورت آنلاین این مجمع را دنبال کردند.
این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه های سال جاری انجام شد که ضمن ارائه به مجمع مورد تأیید قرار گرفت.
همچنین خزانه دار و بازرس فدراسیون هم گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا واقع شد.
دکتر فرهادی زاد، از تلاش های متعدد مجموعه فدراسیون با وجود محدودیت های کرونایی تقدیر و تشکر کرد.
دکتر عزیزی در این مجمع ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد فدراسیون، درباره رشته های زیر مجموعه از جمله کروکت صحبت هایی مطرح کردند و خواستار راه اندازی کمیته های استانی در این رشته مانند مینی گلف و وودبال شدند.
در پایان مجمع، دکتر عزیزی همچنین خواستار کمک برای احداث ساختمان گلف در مجموعه ورزشی و شرکت توسعه همکاری بسیار نزدیکی با فدراسیون گلف برای احداث ساختمان گلف داشتند که جا دارد همین جا و در کنار روسای هیئت های تشکر و قدردانی خود را از آنها داشته باشم و امیدوارم این پروژه هرچه زودتر به نتیجه برسد و فدراسیون گلف به خانه خود در مجموعه ورزشی انقلاب بازگردد.

کلید واژه ها: مجمع عمومی سالیانهفدراسیونفدراسیون گلفمجمع عمومیمجمعتوسعه ورزش بانوانفرهادی زادبرگزارسالیانهدکتر فرهادیورزش بانوانعمومیحضورتوسعه ورزشفرهادیخانم دکترهیئتریاستمعاونمهین فرهادی زادبانوانورزشدکترفدراسیون هاتوسعهگزارشورزشکارانخانماستان هانماینده

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *