به نقل ازتسنیم نیوز
علی رضایی دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد احسان حدادی در مرحله اول لیگ باشگاه‌های کشور و صحبت‌های این ورزشکار مبنی بر احتمال عدم حضور در المپیک اظهار داشت: حدادی ورزشکار بزرگی است که مدال‌های زیادی را کسب کرده و بارها افتخارآفرین بوده است. وی دیروز و پس از مدت‌ها در یک مسابقه رسمی شرکت کرد. حدادی مصدومیتی از ناحیه کمر دارد و دیروز هم در جریان پرتاب‌هایش کمی از ناحیه همسترینگ احساس درد کرد که این مسئله باعث شد رکورد خوبی نداشته باشد.
دبیر فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: همانطور که همه می‌دانند، حدادی مصدومیت دارد و شاید نتواند عملکرد مدنظر را در المپیک داشته باشد، اما او قطعاً همه تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین رکوردش را با وضعیتی که دارد، ثبت کند.
رضایی خاطر نشان کرد: حدادی خودش بهترین فردی است که می‌تواند حضور یا عدم حضور در المپیک را تشخیص بدهد. او یک چهره بین‌المللی است و نمی‌خواهد که رکورد نه چندان خوبی از خودش بر جا بگذارد. به هر حال فدراسیون با مک ویلکینز، حسین توکلی و شخص احسان حدادی صحبت خواهد کرد تا وضعیت او و همچنین شرایط حضورش در المپیک مشخص شود. تا الان که موضوعی مبنی بر عدم حضور حدادی در المپیک مطرح نیست.
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *