بوشهر- شاهین شهرداری بوشهر آخرین بازی فصل خود را با نتیجه دو بر صفر به تیم استقلال ملاثانی واگذار کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین بازی رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران جام آزادگان تیم شاهین شهرداری بوشهر دوشنبه‌شب در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر میزبان استقلال ملاثانی بود.
این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال ملاثانی به پایان رسید و گل‌های مسابقه را رضا رضایی در دقیقه ۴۲ و میلاد پاک‌پرور در دقیقه ۶۳ به ثمر رساندند.
از نکات مهم این مسابقه درگیری بازیکنان دو تیم بود. در دقیقه پنجم وقت‌های اضافی نیمه دوم این مسابقه یکی از بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر به خاطر درگیری اخراج شد و پس از آن هم با یک مربی استقلال ملاثانی درگیری لفظی پیدا کرد که همین تنش موجب درگیری فیزیکی شدید پس از پایان سوت مسابقه شد.
قضاوت این دیدار را مجتبی مختاری به همراه کمک‌های خود محمد رضا بیژنی، رضا لیلامی و حسن شفیعی برعهده داشت.
در پایان رقابت‌های این فصل شاهین با ۵۳ امتیاز در رده پنجم ایستاد و استقلال ملاثانی نیز با ۴۲ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.
تیم پارس جنوبی جم یکی از تیم‌های دیگر استان بوشهر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران شامگاه دوشنبه در هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان تیم قشقایی شیراز بود که این بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید تا رقابت‌های این فصل از جام آزادگان با ماندگاری دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم در این رقابت‌ها به ایستگاه پایانی برسد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *