مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار با ماشین سازی مهمترین بازی فصل پرسپولیس است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی اظهار داشت: ابتدا درگذشت حمیدرضا صدر را به اهالی فوتبال و سینما تسلیت می گویم. وی فوق العاده بود و همیشه از تفسیرهایش لذت می بردیم. درباره بازی با ماشین سازی باید بگویم مهم ترین دیدار باقی مانده فصل ما است. برای این صحبت دلایل متعددی دارم که اکنون نمی توانم آنها را بگویم.
وی ادامه داد: باید خیلی باهوش عمل کنیم. می دانیم طراحی و استراتژی ماشین‌سازی دفاع تیمی خوب، انتقال توپ از دفاع به جمله و ضد حمله است‌. باید در بخش انتقال به حمله این تیم را خوب کنترل کرده، فوتبال و طراحی ای که در بخش حمله داریم به حریف دیکته کرده و از فرصت های خود استفاده کنیم.
مربی تیم پرسپولیس عنوان کرد: ماشین سازی واقعا تیمی خوب، ریشه دار و یکی از قدیمی ترین تیم های تبریز است. واقعا حیف است این تیم ریشه دار به لیگ برتر سقوط کرده اما می بینم خدا را شکر مشکلات مالی شان حل شده است. انتظار داشتم مسئولانش هرچه سریع تر به وضعیت ماشین‌سازی رسیدگی کنند تا این تیم به دسته پایین تر سقوط نکند.
مطهری اضافه کرد: امیدوارم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی شود. همان فوتبال قابل احترام و رو به جلویی  که همیشه پرسپولیس دنبال می کند ببینیم تا بینندگان از فوتبال هر دو تیم لذت ببرند. پرسپولیس نشان داده تیم مبارزه‌گری است و بچه های ما نشان داده اند مبارزان واقعی پرسپولیس هستند و تا لحظه آخر تلاش می کنند. جایگاه ما اول جدول است و این چیزی نبود به جز اینکه بازیکنان مان با صداقت و تعهد تمام کار خود را پیش بردند. امیدوارم فردا هم مثل همیشه تلاش کنند تا بتوانیم موفق باشیم و سربلند به تهران بازگردیم.
وی درباره نفرات مصدوم و محروم پرسپولیس برای دیدار با ماشین‌سازی گفت: برای این مسابقه کمال کامیابی‌نیا را در اختیار نداریم و سایر بچه‌ها سرحال و آماده هستند. از این لحاظ مشکلی نداریم. محروم مان هم فقط یحیی گل‌محمدی است و فکر می کنم جرم اصلی‌اش سرمربی پرسپولیس بودن است. انتظار دارم همیشه آرای کمیته انضباطی محترم عادلانه و یکسان باشد و به فوتبال کمک کنند نه اینکه بخواهیم توقف در فوتبال ایجاد کرده یا به تیمی ضربه بزنیم.

258 41
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *