وزنه بردار شانس کسب طلا در بازیهای پارالمپیک توکیو گفت: تلاشم بر این است که در دسته ۸۰ کیلوگرم علاوه بر کسب مدال طلا، رکوردشکنی نیز داشته باشم.
روح الله رستمی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت خود برای شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو، اظهار کرد: در حال حاضر در شرایط آمادگی خوبی قرار دارم، البته با حمایت فدراسیون‌ و کمیته ملی پارالمپیک امکانات و تجهیزات خوبی در اردوی لاهیجان برای وزنه برداران فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد. 
وی گفت: اردوی لاهیجان به خاطر گرما و شرجی بودن هوا تجربه بسیار خوبی برای وزنه برداران جهت تطابق شرایط آب و هوایی با آب و هوای توکیو بود، بنابراین  در این اردو علاوه بر آمادگی بدنی و فنی سعی کردیم از نظر جوی نیز خود را برای پارالمپیک توکیو آماده کنیم.
رستمی تصریح کرد: در آخرین رکوردگیری که در اردوی لاهیجان داشتم موفق شدم یک کیلو رکورد خود را نسبت به مسابقات جام جهانی تایلند ارتقاء دهم، به طوری که در تایلند رکوردی را که در دسته ۸۰ کیلوگرم به ثبت رساندم ۲۴۱کیلوگرم بود.
وی پیرامون این پرسش که آیا تا زمان اعزام به توکیو در اردوی لاهیجان تمرینات را پیگیری خواهید کرد، افزود: این اردو روز پنجشنبه ۳۱ تیر به پایان می رسد و آخرین اردوی خود را که وصل به اعزام است، به احتمال زیاد از روز شنبه دوم مرداد در سالن وزنه برداری فدراسیون ادامه خواهیم داد.
این وزنه‌بردار پارالمپیکی در پایان گفت: تلاشم بر این است که در توکیو علاوه بر کسب مدال طلا در دسته ۸۰ کیلوگرم در صورت فراهم بودن شرایط رکوردشکنی نیز داشته باشم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *