سرپرست تیم فوتبال مس کرمان نسبت به شایعاتی که علیه این تیم مطرح شده واکنش نشان داد.
عارف سعیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط مس کرمان پس از پایان رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول اظهار داشت: مجموعه مس کرمان یک سال تلاش کرد و همه زحمات زیادی کشیدند. بعد از آخرین بازی، همه اعضای تیم راهی تعطیلات شدند تا به استراحت بپردازند. شایعاتی وجود دارد که شاید مدیریت باشگاه تغییر کند. باید ببینیم اردشیر سعدمحمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس چه تصمیمی می‌گیرد.
سرپرست تیم فوتبال مس کرمان افزود: صحبت‌هایی مطرح شده و باید ببینیم در هفته آینده تکلیف مدیریت باشگاه چه می‌شود. چون علی رمضانی به عنوان سرپرست باشگاه فعالیت می‌کرد و حالا که فصل تمام شده یا خودش باید مدیرعامل شود یا اینکه فرد دیگری به عنوان مدیر عامل معرفی شود. پس از آن وضعیت سرمربی و بازیکنان نیز مشخص خواهد شد.
وی در مورد اینکه مس کرمان در کورس قهرمانی حضور داشت اما این فرصت را از دست داد، عنوان کرد: تیم ما صددرصد شایسته صعود به لیگ برتر بود. امسال یکی از بهترین سال های تاریخ مس کرمان بود. تیم بسیار خوبی داشتیم و باید صعود می‌کردیم. قبل از تعویض سرمربی کمی از کورس عقب افتادیم. حدود 8 هفته نتیجه نگرفتیم و اختلاف زیادی که با تیم دوم جدول داشتیم متاسفانه از دست رفت. بعد از آن سرمربی را عوض کردند تا شاید اتفاقی بیفتد اما دیر شده بود. به هرحال قسمت نبود. ان‌شاالله سال آینده با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر شویم و بتوانیم جواز صعود را کسب کنیم.
سعیدیان در خصوص اینکه صحبت‌هایی در مورد مس کرمان مطرح شده و مالک باشگاه بادران ادعا کرده در بازی مس و هوادار جز تبانی چیز دیگری دیده نمی‌شود، گفت: کدام تبانی؟ ما خودمان مدعی بودیم و اگر هوادار را می‌بردیم به صعود نزدیک می‌شدیم. متاسفانه هرکس هرکجا کم می‌آورد بحث تبانی یا داوری را پیش می‌کشد و باب شده که به بقیه تهمت بزنند. این صحبت‌ها اصلا با واقعیت همخوانی ندارد. بچه‌های ما با تمام توانشان بازی کردند اما هوادار خوش‌شانس بود یا بهتر از ما، به هرحال آن بازی را برد.
سرپرست مس کرمان گفت: به چه دلیل باید تبانی می‌کردیم وقتی خودمان مدعی بودیم؟ زمانی یک تیم در در میانه یا پایین جدول است و نتیجه برایش مهم نیست ولی ما اگر هوادار را می‌بردیم و در بازی بادران و ملوان هم آن پنالتی را برایشان نمی‌گرفتند، می‌توانستیم یکی از صعود کننده‌ها باشیم. فریدون قربانیان که می‌گوید تبانی بوده، برود بازی ملوان و بادران را ببیند و بگوید رضا کرمانشاهی چگونه آن پنالتی را دقیقه 88 برای بادران گرفت؟! همه دیدند و فیلم‌های ان وجود دارد. این کار خوبی نیست که به تیم‌های دیگر تهمت تبانی می‌زنند.
سعیدیان در مورد شایعه خرید امتیاز هوادار توسط باشگاه مس کرمان و اینکه مالک باشگاه بادران گفته در این صورت فدراسیون را به آتش می‌کشد، اظهار داشت: چنین صحبتی مطرح نشده و از این موضوع خبر نداریم. این تصمیم در سطح مدیریت و مجمع عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران است. در سطح باشگاه نیست. تا الان هم اصلا چنین بحثی را نشنیده‌ایم. باشگاه مس کرمان عقبه خیلی خوبی دارد. برنامه‌ای برای خرید امتیاز هوادار وجود ندارد. اگر هم بر فرض که یک درصد چنین مساله‌ای وجود داشته باشد، ارتباطی به قربانیان ندارد که بخواهد فدراسیون را به آتش بکشد!
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *