صفرزاده رکابزن ایرانی حاضر در بازیهای المپیک توکیو دومین تمرین خود را در محل برگزاری مسابقات انجام داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سعید صفرزاده تنها نماینده دوچرخه سواری ایران در سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو در سال ۲۰۲۰ است. نماینده ایران امروز چهارشنبه ۳۰ تیر ماه برای دومین روز متوالی در جاده‌های کوه فوجی ژاپن تمرین کرد.
پراش مربی تیم دوچرخه سواری کشورمان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در دومین روز تمرین ما کمی سنگین‌تر و طولانی‌تر از روز اول بود. خوشبختانه دوچرخه جدید را هم تحویل گرفته‌ایم و با آن تمرین می‌کنیم.
وی ادامه داد: شرایط اسکان و آب و هوای محل برگزاری مسابقات خوب است. البته کمی نزدیک ظهر هوا گرم می‌شود اما نه مانند ایران.
مسابقات جاده استقامت مردان در المپیک در مسافت ۲۴۴ کیلومتر و در ارتفاع ۴ هزار و ۸۶۵ متری قرار دارد که بعد از المپیک پکن یکی از سخت‌ترین مسیرها و طولانی‌ترین مسیرهای در نظر گرفته شده برای المپیک است.
پیش بینی می‌شود با توجه به مسافت در نظر گرفته شده این مسابقه بیشتر از شش ساعت زمان ببرد. رکابزنان از کوه فوجی مسابقه خود را آغاز و با طی کردن مسیر در پارک Musashinonomori، کاناگاوا و یاماناشی ادامه پیدا کرده و در استان شیزووکا به پایان برسد. ۱۳۰ رکابزن مرد و ۶۷ زن در این دوره از مسابقات در بخش جاده حاضر هستند.
نماینده ایران روز شنبه دوم مرداد در مسابقه استقامت جاده شرکت کرده و روز چهارشنبه هم در تایم تریل انفرادی حاضر می‌شود.
سی و دومین دوره بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو از اول تا هفدهم مرداد برگزار می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *