موضوعات داغ: – باشگاه استقلالفرهاد مجيديرتبه بندي معلمانتيم فوتبال استقلال فوتبال استقلالبرنامه و بودجه همسان سازي حقوق بازنشستگانكميسيون برنامه و بودجه مهدي مهدوي كياهواپيماي مسافربري فريتز كلرقشر بينايي درگهانگنجنامه توريستقاهره شهداب يزدسريال دردسرهاي عظيم توسعه زيرساخت هانقاشي شركت هاي دانشاداره كل هواشناسي همدان نا امن ترين كشور جهان

شرط حضور ورزشکاران ایرانی در افتتاحیه طبق تصمیم مسئولان کاروان ایران، ورزشکارانی که روز شنبه مسابقه دارند، نمی توانند در افتتاحیه حاضر شوند.
– طبق تصمیم مسئولان کاروان ایران، ورزشکارانی که روز شنبه مسابقه دارند، نمی توانند در افتتاحیه حاضر شوند.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه ، در فاصله یک روز مانده تا برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک توکیو،  از سوی کادر سرپرستی کاروان اعزامی نشستی در محل برگزاری بازیها برگزار شد تا آخرین تصمیمات درباره ورزشکاران، مربیان و مسئولان حاضر در مراسم افتتاحیه اتخاذ شود.
در این نشست مقرر شد با توجه به طولانی بودن فرایند مراسم  افتتاحیه که هر ورزشکار تقریبا از ساعت 4 بعد از ظهر تا پاسی از شب به وقت مجلی درگیر مراسم افتتاحیه می باشد و این امر باعث خستگی ورزشکار می شود، تنها ورزشکارانی می توانند در مراسم افتتاحیه حضور یابند که در روز شنبه مسابقه ای نداشته باشند.
همچنین از سوی ستاد برگزاری بازیهای المپیک توکیو عنوان شد از هر کشور بیش از شش مسئول نمی تواند در کنار کاروان خود در مراسم افتتاحیه  حضور داشته باشد.
بنابراین از سوی کادر سرپرستی تصمیم بر آن شد فقط سرپرست کاروان در مراسم  رژه حضور داشته باشد و 5 سهمیه مسئولین دیگر نیز به مربیان و ورزشکاران حاضر در دهکده اختصاص یابد تا بنا بر صلاحدید سرپرستان و مربیان تیمها، ورزشکار ی که روز شنبه مسابقه ندارد بتواند در مراسم افتتاحیه حضور داشته باشد.

کلید واژه ها: افتتاحیهورزشکارورزشکارانمراسم افتتاحیهورزشمراسممسئولانمسابقهبرگزارکاروانتصمیمبرگزاریشنبهحضورایرانیمحل برگزارینشستتصمیماتسرپرستیالمپیکمربیانطولانیفاصلهگزارشدرگیرخستگیآخرینساعتکادر

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *