ایسنا/خوزستان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در جدول رده بندی شرایط خوبی ندارد و از گزینه‌های سقوط محسوب می‌شود.
شاید کمتر کسی تصور می کرد، نفت مسجدسلیمانِ مدل تارتار که فصل نوزدهم، تیمی گردن کلفت بود و هیچ حریفی به راحتی نمی توانست از آن امتیاز بگیرد، در لیگ بیستم یکی از گزینه های سقوط باشد.
به گزارش ایسنا، نفت مسجدسلیمان لیگ بیستم را خوب شروع کرد و در نیم فصل اول با مجتبی حسینی جایگاه خوبی در جدول داشت و بازهم فوتبال دوستان خوزستانی امیدوار بودند که این فصل نیز همانند فصل قبل، نفتی ها به جایگاه تک رقمی برسند اما جدایی یکباره حسینی تمام معادلات و آمال و آرزوی مردم یک شهر را بر هم ریخت.
 نیمکت نفت با رفتن حسینی به ذوب آهن دچار تزلزل شد؛ یزدی آمد اما نماند و فکری آمد تا گره گشا باشد ولی حالا نفت چندین هفته است که روی آرامش ندیده است. از حواشی بسیار گرفته تا عدم نتیجه گیری. نتایجی که باعث شده حالا نفت به همراه تیم های ذوب آهن و سایپا، از گزینه های سقوط به لیگ یک باشد.
اما اگر این نفت که تمام دلخوشی مسجدسلیمانی ها است، از دست برود، خوشی هم از مردم این شهر که از نظر امکانات و شرایط شهری در وضعیت نه چندان خوبی هستند، خواهد رفت. مردمی که خود اقرار می کنند، تیم فوتبال شهرشان تنها سرگرمی، تفریح و دلخوشی و جبران خیلی از نداشته هایشان است.
در این بین خیلی ها در ناکامی این روزهای نفت مسجدسلیمان مقصر هستند، مسئولانی که باید به موقع پای کار می آمدند اما خبری از آن ها نشد و مربیانی که شاید باید تدبیر بهتری به کار می گرفتند تا نفت از بحران خارج شود ولی موفق کار نکردند. جدا از تمامی این موارد، نفت دو هفته طلایی را پیش رو دارد و مرگ و زندگی اش دست خودش است؛ یا باید از دو بازی با امتیاز خارج شود تا در لیگ بماند یا مُهر سقوط را با دستان خودش پای کارنامه بد فصل بیستمش بزند.
نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و ذوب آهن و سایپا نیز به ترتیب با ۲۶ و ۲۳ امتیاز در رده های چهاردهم و پانزدهم جای گرفته اند. البته نفت روی کاغذ شانس نسبتا بیشتری نسبت به ذوب آهن و ساپیا برای بقا دارد اما از آن جا که فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و شاگردان فکری باید با تیم سرسخت گل گهر که برای کسب سهمیه تلاش می کند و همچنین آلومینیوم اراک که به راحتی به رقبا باج نمی دهد، بازی کنند، این نگرانی وجود دارد که مبادا نفتی‌ها فرصت بقا در لیگ را از دست بدهند.
در این دو هفته مسئولان خوزستانی و حتی مسئولان وزارت نفت، نقش انکار نشدنی در موفقیت نفت دارند. آن ها با شارژ روحی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان می توانند هم از دلخوشی مردم این شهر مراقب کنند و هم ناجی نفتی ها در لیگ بیستم باشند. نفت با کمی توجه، می تواند خود را دریابد و از گرداب بی انگیزگی رها شود و طعم بقای مجدد در لیگ را بچشد.
به گزارش ایسنا، پیش از این نیز سقوط ماشین سازی تبریز به لیگ یک قطعی شده بود و دومین تیم سقوط کننده نیز از بین یکی از تیم های نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن و سایپا خواهد بود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *