به نقل ازتسنیم نیوز
علیرضا استکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط ملی‌پوشان بوکس اظهار داشت: از زمان ورود به توکیو پنج جلسه تمرین را برگزار کردیم و بچه‌ها از لحاظ جسمانی، روحی و روانی عالی هستند و از لحاظ شرایط وزنی نیز همه چیز خوب است. کرونا همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است و به همین دلیل میزبانی مسابقات ضعیف است، اما با این وجود در حال جا افتادن هستیم. 
وی در مورد برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های بوکس عنوان کرد: قرعه‌کشی انجام شد و دانیال شه‌بخش نیز روز یکشنبه با بوکسوری مراکشی مبارزه می‌کند و شاهین موسوی در دور نخست روز دوشنبه به مصاف بوکسوری از ژاپن خواهد رفت. اگر ملی‌پوشان در این دیدارها موفق به پیروزی شوند، کار دشواری خواهند داشت و هر دو به مصاف سید یک مسابقات خواهند رفت. قهرمان جهان در سال 2019 از کوبا حریف شه‌بخش است و بوکسور اوکراینی و سید یک وزن 75- کیلوگرم نیز با موسوی مبارزه خواهد کرد. 
سرمربی تیم ملی بوکس خاطر نشان کرد: با وجود قرعه سخت، با تمام توان به میدان خواهیم رفت تا همانگونه که در مسابقات قهرمانی آسیا از سد قهرمانان جهان عبور کردیم، در المپیک نیز این موضوع را تکرار کنیم. در حال حاضر مسابقه اول بچه‌ها مهم است و در صورت پیروزی مقابل حریفان ابتدایی درباره دیدارهای آینده فکر و صحبت خواهیم کرد.
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *