موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانباشگاه پرسپوليسزهرا امير ابراهيميفوق العاده ويژه استقلالي هاهمسان سازي حقوق مهراب قاسم خانيدانشگاه آزاد تيم منتخب هفتهامضاي قرارداد مريم بصيريخيايان سرمايه گذاري خراسان رضويشهرك طالقاني لداخماهي و گربه بازنشستگان كشوريدادگاه عالي انتظامي قضات نيكلاس زولهتيبا بيدگلوحيد سليماني شهرخودرو صنعت نفت

یکی از شانس های اصلی کنیا برای کسب مدال در بازی های المپیک 2020، این رویداد را از دست داد.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از تایمز جفری کامورور دونده 10 هزار متر کنیا و برنده ماراتن 2019 نیویورک به دلیل آسیب دیدگی مچ پا از بازی های المپیک توکیو خارج شد.
این دونده 28 ساله سه بار قهرمان نیمه ماراتن جهان و رکورددار قبلی جهان است و پس از پیروزی در آزمایش های ملی امیدوار بود که در 10 هزار متر مدال کسب کند.
این آسیب دیدگی پس از آن رخ داد که وی در خردادماه سال گذشته در حالی که در حین تمرین در نزدیکی منزل خود بود با موتور سیکلت برخورد داشت و پای او از ناحیه استخوان درشت نی شکسته شد.
به این ترتیب یکی از شانس های اصلی کنیا برای کسب مدال در بازی های المپیک 2020، این رویداد را از دست داد.

کلید واژه ها: بازی های المپیکالمپیکبازی های المپیک توکیوآسیب دیدگیکسب مدالمدالبازیماراتنکنیاقهرمانجهانرویدادالمپیک توکیویکی ازپس از پیروزیموتور سیکلتدوندهکناره گیریهزارشانسآسیبخردادماهرکورددارنیویورکاستخوانآزمایشآنلاینهمشهرینزدیکیپیروزی

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *