شهرداری تهران در آستانه برگزاری مراسم تنفید و تحلیف رئیسی به عنوان رئیس دولت جدید، اقدام به برافراشتن پرچم های سیاه در برخی از میادین و مراکز شهر تهران کرده است.
به گزارش مشرق، شهرداری تهران در مناطق مختلف تهران اقدام به برافراشتن پرچم های سیاه کرده است.
برپایه این گزارش، براساس اخبار و گزارشات منتشره فردا سه شنبه مراسم تنفیذ حکم سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب مردم ایران توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می شود.
اقدام قابل تامل شهرداری تهران در آستانه مراسم تحلیف رئیس دولت جدید
همچنین بر اساس اخبار منتشره مراسم تحلیف آیت الله رئیسی روز ۵ شنبه برگزار خواهد شد. تاکنون ۱۱۵ مقام رسمی از ۷۳ کشور جهان  برای حضور در مراسم تحلیف  اعلام آمادگی کرده اند. از بین این مقامات ۱۰ رئیس کشور در تراز سران کشورها، ۲۰ رئیس مجلس، ۱۱ وزیر خارجه، ۱۰ نفر از وزرای دیگر کشورها و همچنین فرستاده ویژه و نواب رؤسای مجالس، رؤسای کمیسیون‌ها و هیئت‌های پارلمانی در این مراسم حضور پیدا می‌کنند. همچنین رؤسای مقامات ۱۱ سازمان بین‌المللی و منطقه‌ای، نماینده‌ دبیرکل سازمان ملل، رئیس اوپک و مقاماتی از IPU، اتحادیه اروپا، اوراسیا، اتحادیه بین‌المجالس کشورهای اسلامی و آسیایی، سازمان اکو، سیکا و D۸ برای حضور در این مراسم دعوت شده و اعلام آمادگی کرده اند.
در همین حال، شهرداری تهران در اقدامی قابل تامل به بهانه فرارسیدن ماه محرم پرچم های سیاهی را در برخی از میادین و مراکز پرتردد شهر تهران برافراشته است. این در حالی است که شهرداری تهران در ایام سوگواری و مناسبت های تقویمی گذشته کمترین تحرکی را از خود نشان نداده که واکنش هایی را نیز برانگیخته بود.
کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبري-تحليلي مشرق نيوز مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *