Jump to navigation
سرمربی اسبق پرسپولیس از عملکرد قرمزهای تهران تمجید کرد
به گزارش طرفداری، گفتگوی برانکو ایوانکوویچ با برنا را می خوانید:
پرسپولیس جمعه شب با ثبت گلات قهرمانی‌اش لیگ بیستم را خاطره انگیزتر کرد. درمورد این اتفاق ویژه برای ما صحبت می‌کنید؟
این اتفاق خاص به خودی خود یک موفقیت بسیار بزرگ و شگفت انگیز است. اگرچه شرایط فوق العاده ای در پرسپولیس حاکم است اما این رویداد برای پرسپولیس جای شگفتی زیادی ندارد چرا که این تیم وقتی تیم توانسته ظرف 6 سال اخیر ثبات خوبی را به دست آورد، قهرمانی دوباره اش جای تعجب ندارد.  
یعنی این اتفاق برای شما قابل پیش‌بینی بود؟
قطعا همین طور است. پرسپولیس نشان داده تیمی است که به لحاظ فنی و فوتبالی شاکله خوبی را به خود گرفته و چارچوب اصلی خود را به دست آورده و با شرایط خوبی که دارد و با حفظ  اسکلت اصلی اش به این راحتی نمی تواند دچار تزلزل شود. با این تفاسیر برای من قابل پیش بینی بود که امسال هم این موفقیت در تاریخ افتخارات پرسپولیس بزرگ به  ثبت می رسد. این اتفاق برای من اتفاقی خوشحال کننده بود و جا دارد از این طریق  هم به کادر فنی و بازیکنان که بیشترین  زحمت را در مسیر کشیدند، تبریک ویژه ای بگویم. همین طور این یک تبریک خاص را برای هوادارانی دارم که با وجود شرایط سخت کرونایی دوست داشتند در تک تک بازی های پرسپولیس از روی سکوها حامی این تیم باشند اما این امکان برای شان مسیر نشد و در مجموع این موفقیت را به خانواده بزرگ پرسپولیس تبریک می گویم.
با وجود اینکه حدود سه سال از خداحافظی‌تان از پرسپولیس می‌گذرد اما  هنوز هم خیلی‌ها نقش موثر شما را در اوج‌گیری پرسپولیس غیرقابل انکار می‌دانند!
خوشحالم در دوره ای که در پرسپولیس حضور داشتم علاوه بر شرایط خوب فوتبالی در این تیم در کنار آقای طاهری کمپی را برای پرسپولیس تهیه کردیم که تبدیل به مقری برای فعالیت پرسپولیس شد. در سال اول حضورم با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم و می توان گفت قهرمانی اخیر پرسپولیس ششمین قهرمانی این تیم محسوب می شد. تیمی که با حضور در دو فینال آسیایی و 4 نیمه نهایی حضور مستمری را در آسیا به اثبات رساند و خیلی خوشحال هستم که در بخشی از این اتفاقات فوق العاده حضور داشته ام و در ایجاد شادی هواداران سهیم بوده ام و اطمینان دارم قطار پرسپولیس با حضور یحیی و همکارانش همچنان روی ریل موفقیت به کار خود ادامه خواهد داد.
صحبت از یحیی گل‌محمدی شد؛ درمورد سرمربی پرسپولیس فعلی چه نظری دارید؟
من نیازی نمی بینم درمورد یحیی و توانایی های فنی و فوتبالی او صحبت کنم چرا که از کارنامه و رزومه او به خوبی مشهود است که چه مربی خوب و فوق العاده ای است. کارنامه او نشان می دهد یحیی در هر تیمی حضور داشته فلسفه فوتبالی اش را به خوبی اجرا کرده و نتایج خوبی را هم کسب کرده، روندی که پرسپولیس هم رخ داد و او موفقیت های چشمگیری را با تیم به نام خود ثبت کرده است. او در پرسپولیس با استفاده از همکاران جوان در کادر فنی اش و بهره گیری از بازیکنان با تجربه و جوانان با انگیزه شاکله خوبی را برای پرسپولیس ایجاد کرده که این برنامه ریزی و فلسفه کاری او جای تحسین دارد. از صمیم قلبم برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم حضورش در تیم همچنان تداوم داشته باشد و او بتواند افتخارات بزرگ تری را در ایران و آسیا برای پرسپولیس به دست بیاورد.
 به نظرتان این تیم می‌تواند پس از گلات همچنان به قهرمانی‌های متوالی و سریالی خود ادامه دهد؟
بله؛ چرا که نه. تیم الان کاملا ثبات دارد. پرسپولیس طی 6 سال اخیر شکل خوبی به خود گرفته و نوسان های قبلی را در تیم شاهد نیستیم و راهی را آغاز کرده که می تواند سال های سال ادامه پیدا کند. در این مسیر شاید شکست هایی هم در راه پرسپولیس رخ بدهد اما آن نتایج به طور حتم در شرایطی کاملا خاص رخ خواهد داد و در شرایط عادی کمتر تیمی می تواند برابر این پرسپولیس موفق عمل کند. پس از دوره ای رکود پرسپولیس 6-5 سال است روی نوار موفقیت قرار گرفته است. تیم با این شرایط و وضعیت صعودی که دارد از زمان حضور من و در ادامه با مربیان بعدی اش موفق عمل کرد و این مسیر می تواند تا سال های آتی برای پرسپولیس ادامه دار باشد.
دوست داشتید در جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه حضور داشتید؟
بهترین حس من در زمانی که در پرسپولیس حضور داشتم  بودن در کنار این تیم و هوادارانش بود و از نظر من تبادل عشق خالصانه هواداران با پرسپولیس دوست داشتنی ترین حسی است که هر فردی دوست دارد آن را تجربه  کند. به هرحال دو فصلی است که کرونا باعث شده هواداران از پرسپولیس دور باشند و مجبور باشند از دور انرژی های مثبت را به تیم منتقل کنند. برای من همه قهرمانی ها و همه جشن های پرسپولیس خاطره انگیز بوده و همه دوست دارند در جشن قهرمانی های غرور انگیز حضور داشته باشند. امسال علاوه بر هواداران، جای چهره های عزیز دیگری هم در این جشن خالی بود. علی انصاریان، مهرداد میناوند، هادی نوروزی، حمید جاسمیان و همه بزرگان خانواده دوست داشتنی پرسپولیس .. چهره هایی هستند که می توانستند در این جشن حضور پیدا کنند و در جشن پرسپولیسی ها سهیم می بودند اما متاسفانه جای شان در این جمع خالی بود؛ نفراتی که دغدغه های زیادی برای موفقیت داشتند ولی اطمینان دارم روح شان در این شادی سهیم بود و از تداوم روزهای خوب پرسپولیس خوشحال هستند.
و صحبت پایانی با هواداران؟
اگر پرسپولیس سال های سال است ماندگار شده و موفقیت های زیادی را به دست آورده بخشی از این روزهای خوش را مرهون حمایت، حضور و تشویق های هوادارانش است. هوادارانی که همیشه و در همه حال پشت این تیم بوده اند و حتی در تمرینات پرسپولیس، انرژی ویژه ای را به تیم منتقل می کردند و این روند همچنان ادامه دارد. برای من دوست داشتنی ترین لحظات حضورم در ایران و پرسپولیس زمانی بود که شادی هواداران را می دیدم. از هواداران می خواهم حمایت و پشتیبانی شان از پرسپولیس را همچنان ادامه دهند و مطمئن باشند با این انرژی به پرسپولیس کمک می کنند تا سال های سال به موفقیت های خود ادامه دهند. 
اخبار داغ 
سپاس به خاطر همه چی رئیس همیشگی ♥️♥️♥️
خخخ چه حرفای الکی دیگه دوران خوشیتون تموم شد برمیگردین به همون قبل
آقام برانکو ❤️
درود بر پدر لیگ
کیسه کشا
تاسی ها
.
.
.
کاش تراکتور هم به قول اوس جواد سرمربی به اسم ایوانکو برانکویچ رو داشت خوش به حال پرسپولیسی ها
آسوده باش برانكو جان ك ميراثت زنده است
فقط خدا ميدونه چقد دلم برات تنگ شده ولي خوشحاليم ك جاي خاليت رو جانشين بر حقت به خوبي پر كرده
برانکو جان تو دیگه نسوزونشون
امسال باید بریم برای دابل هتریک 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
برانکو ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💔💔💔
معمار پرسپولیس خودت بودی و بس ♥️♥️♥️♥️
اگر پرسپولیس سال های سال است ماندگار شده و موفقیت های زیادی را به دست آورده بخشی از این روزهای خوش را مرهون حضور تو بوده پروفسور❤️
تو رو خدا این مصاحبه رو فقط صادقی نبینه
امسال پاپا میره ببینم بعدش چندتا قهرمانی میارین..باید به تنظیمات کارخونه برگردین🤣😂
عشقی پروفسور
بهترین مربی تاریخ پرسپولیس
رئیس بزرگ❤️
تاثیر رئیس فقط رو باشگاه و هوادارا نبود
برانکو همه تیمای لیگ رو جاه طلب کرد
الان کادر فنی تیما میدونن صعود از گروه و یک هشتم تو آسیا برا هوادار پشم هم ارزش نداره
مرد بزرگ تو به ما خیلی چیزا یاد دادی،فرهنگ ما رو تغییر دادی کلاس خودتو به تیم و مجموعه و هوادار تحمیل کردی و استارت این پرسپولیس رویایی رو زدی.. بی شک تا ابد عاشقانه دوستت داریم و به فراموشت نمیکنیم.. امیدوارم هر جا هستی موفق باشی پروفسور..سایه ات مستدام معمار کبیر پرسپولیس نوین♥️♥️♥️♥️♥️🚩🚩🚩🚩🚩
میریم برای ششمین قهرمانی
خواب رفتی انگار داداچ ، مسعود رفتنی شد

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *