موضوعات داغ: – رتبه بندي فرهنگيانيحيي گل محمديدانشگاه صنعتيدولت دوازدهم دانشگاه صنعتي اميركبيررتبه بندي معلمان حقوق بازنشستگاننقل و انتقالات وزارت امور خارجهلايحه رتبه بندي فرهنگيان اورهان پاموكمصوبه پارلمان بازگشايي مرز خسرويكارگر شركت بورساخبار 20:30 محصولات زيستيمعدن راكد سواحل سيدنيمديركل صدا و سيماي مركز كردستان جنبش جهاد اسلاميمايكل نيكولز مجيد صدري

خرید جدید استقلال احتمال دارد که جانشین میلیچ شود.
لیگ بیستم در حالی در روز هشتم مرداد به پایان رسید که فرهاد مجیدی به خوبی می داند که اگر منتظر پایان جام حذفی بماند گزینه های مدنظر راهی تیم های دیگر خواهند شد.
– استقلال در سمت چپ محمدنادری و متین کریم زاده را در اختیار دارد؛ اما فشردگی مسابقات (لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا) آنها را وادار کرده است بازیکن دیگری را به سمت چپ تیمش اضافه کند.
البته ادامه حضور نادری منوط به توافق با باشگاه کورتریک بلژیک است؛ وی تا سال 2022 با این باشگاه قرارداد دارد.
پیش از این هروویه میلیچ در سمت چپ استقلال حضور داشت که به دلیل عدم دریافت دستمزدش از این باشگاه جدا شد.
یکی از گزینه های آبی پوشان برای تقویت سمت چپ، ابوالفضل جلالی مدافع چپ سایپاست.
این بازیکن 23 ساله از زمان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد.
وی با حضور در استقلال می تواند جایگاهش را در تیم ملی تقویت کند، اما بر سر این انتقال مانع جدی وجود دارد چرا که این بازیکن یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارد.
باید دید در نهایت نارنجی پوشان در خصوص انتقال وی چه تصمیمی می گیرند؟
کلید واژه ها: استقلالباشگاهجام حذفیابوالفضل جلالیمتین کریم زادهتیم ملیکورتریک بلژیکبازیکنحضورهروویه میلیچلیگ قهرمانانفرهاد مجیدیتقویتپایانمیلیچنادریگزینهکریم زادهلیگ بیستمحذفیقهرماناندیگرخریدجدیداسکوچیچمسابقاتکورتریکقرارداداحتمالجانشین

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *