موضوعات داغ: – يحيي گل محمديرتبه بندي فرهنگياننقل و انتقالاتدانشگاه صنعتي رتبه بندي معلماندولت دوازدهم دانشگاه صنعتي اميركبيرمستمري بگيران حقوق بازنشستگانستاد مقابله با كرونا سككوكابوالفتح ابراهيمي صحيحمركز نوآوري و شكوفايي آتش سوزي استرالياتحريم سنا پاراتنيس روي ميزكفالت ليگ واليبال ايتالياباشگاه هاي بدنسازي شهرستان مهاجم پرسپوليسسپيدرود داستان اجتماعي

سامانه استعدادیابی بازیکنان فوتبال بین رده سنی 14 تا 19 سال رونمایی شد.
– " سامانه استعدادیابی بازیکنان فوتبال بین رده سنی 14 تا 19 سال رونمایی شد.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، سامانه استعداد یابی فدراسیون زیر نظر کمیته جوانان این فدراسیون آغاز به کار کرد.
تمام بازیکنان و علاقه مندان بین رده سنی 14 تا 19 سال در سراسر کشور می توانند به آدرس زیر مراجعه و با ثبت اطلاعات شخصی، در فرایند استعدادیابی استانی و سپس کشوری شرکت کنند.
در پایان، بازیکنان مستعد در چهار منطقه کشور در آزمون هایی زیر نظر استعدادیاب های فدراسیون فوتبال شرکت خواهند کرد و بهترین ها، شانس خود را برای حضور در تیم های ملی پایه در آزمون نهایی محک خواهند زد.
اجرای این طرح برای اولین بار در فوتبال ایران انجام خواهد شد و تمامی استعدادهای فوتبال در اقصی نقاط کشور، به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانند در فرآیند استعدادیابی تیم های ملی پایه شرکت و خود را به فوتبال کشور معرفی کنند.
آدرس سامانه جهت ثبت نام نفرات مستعد رایگان است.
انتهای پیام/
کلید واژه ها: استعداداستعدادیابیبازیکنانفوتبالسامانهفدراسیونرده سنیکشورفدراسیون فوتبالرونماییفوتبال ایرانثبت اطلاعاتآزمون نهاییآغاز به کارآزمونتیم های ملیشرکتآغازهاییاطلاعاتجوانانمستقیماستانیمراجعهبهترینفرآیندکشوریگزارشنهاییمنطقه

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *