سازمان بهزیستی کشور با ارسال نامه ای به معاون وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون و سازمان لیگ به دلیل اقدام فرهنگی شایسته در جهت آگاهی سازی جامعه از سازمان بهزیستی تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، وحید قبادی دانا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور با ارسال نامه ای به معاون وزیر ورزش و جوانان از اقدام های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی جامعه از وظایف سازمان بهزیستی تشکر و قدردانی کرد. 
در بخشی از نامه رئیس سازمان بهزیستی آمده است: 
سپاس بی قیاس خداوندی را سزاست که انسان را آنسان که شایسته خلقت بود آفرید و از روح مسیحایی خود در وجود او دمیـد و به انسـان نعمت خـدمت به بنـدگانش را عطـا فرمود. تاریـخ هر کشور مزین به نـام انسان های بزرگی است که همواره در راسـتای فروزنـدگی مشـعل آگاهی و تقویت مؤلفه های تعهـد و مسئولیت اجتماعی اهتمام می‌نمایند.
بی تردید اقدامات ارزشـمند وزارت ورزش و همکاران محترم فدراسیون فوتبال در رقابت های  لیگ برتر و جام حذفی در راسـتای گرامیداشت هفته بهزیستی و آگاهسازی و اطلاع رسانی به جامعه  نشان از درک بالای شما در امورات فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی دارد.
در همین راسـتا از رویکرد انسان دوسـتانه و فرهنگی و تعامل اثربخش فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران با سازمان بهزیستی به ویژه فعالیت فرهنگی ماندگار نام گذاری بازی شهرآورد جام حذفی به نام هفته بهزیستی و ادای احترام بازیکنان، مربیان، داوران و مسولان حاضر در ورزشگاه به یادمان موسس  سازمان بهزیستی شهید دکتر محمد علی فیاض بخش و نیز فرزندان بی سرپرست این سازمان که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به درجه فریع شهادت نائل آمده اند تشکر و سپاسگزاری می کنم.
جای بسی تقدیر است که  همچنان ورزشکاران و مسئولین حوزه ورزشی در معرفت، منش پهلوانی و فرهنگسازی پیشتاز و طلایه دار هستند. بی تردید روح شهدای فقید این سازمان شاهد و ناظر و دعاگوی خلوص و صداقت آن عزیزان می باشد. امیدوارم با الطاف بیکران خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت بقیه اله الاعظم (روحی و ارواح العالمین له الفدا) در ادامه مسیرتان به سوی پیشرفت و بالندگی موفق و پیروز باشید. 
انتهای پیام
 

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *