موضوعات داغ: – تامين اجتماعيحقوق بازنشستگاندانشگاه صنعتييحيي گل محمدي آتش سوزي گستردهبازنشستگان تامين اجتماعي دانشگاه صنعتي اميركبيرفرهاد مجيدي ريحانه پارسارتبه بندي معلمان نياسينكودك خياباني آرپادره سينوسان بورس كشورهاي حاشيه درياي خزرتيم فوتبال لاتزيو عباس معمار نژادالگا كوريلنكو توليدات ايرانيهرسين گلمرادسخنگوي اتحاديه اروپا فيلم سينمايي «چهل و هفت»

یحیی گل محمدی برای فصل جدید سه مدافع می خواهد که دو نفر از آنها توانایی بازی در کناره های زمین را هم داشته باشند.
یحیی گل محمدی شخصا با علی نعمتی مدافع میانی شهر خودرو مشهد توافق کرده و این بازیکن هم خیلی دوست دارد در فصل جدید پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.
– یحیی گل محمدی شخصا با علی نعمتی مدافع میانی شهر خودرو مشهد توافق کرده و این بازیکن هم خیلی دوست دارد در فصل جدید پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.
گل محمدی در نیم فصل هم نعمتی را می خواست که موفق به جذب او نشد اما مشکل اینجاست که این مدافع یک فصل دیگر با شهرخودرو قرارداد دارد و باید بتواند خودش رضایت نامه اش را بگیرد.
مشکلی که تقریباً امین قاسمی نژاد هم دارد اما قاسمی نژاد بندی در قرارداد خود گنجانده که حالا می تواند برخلاف نیم فصل اول لیگ بیستم از شهرخودرو جدا شده و به استقلال برود.
در خبرها آمده بود که باشگاه شهر خودرو برای پرداخت رضایتنامه علی نعمتی و حدود 5 میلیارد تومان درخواست کرده ولی یحیی از نعمتی خواسته خودش مشکل را حل کرده و رضایت نامه اش را دریافت کند
کلید واژه ها: یحیی گل محمدیگل محمدیپیراهن پرسپولیسشهر خودرو مشهدپرسپولیسمدافع میانیخودرومحمدیمدافعنیم فصل اول لیگ بیستمشهر خودروعلی نعمتیشهرخودرونعمتیامین قاسمی نژادقراردادنیم فصل اول لیگنیم فصلبازیکنبازییحییجدیدپیراهننیم فصل اولقاسمیمیانیتوافقامین قاسمیرضایت نامهلیگ بیستم

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *