Jump to navigation
جلال امیدیان، بازیکن سابق باشگاه های سپاهان و ذوب آهن و مربی حال حاضر گل گهر در پروژه بزرگ طرفداری مقابل دوربین ما قرار گرفت تا برترین های خود را انتخاب کند. شما را به تماشای این گفتگوی دیدنی دعوت می کنیم.
میهمان این برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران، جلال امیدیان است. بازیکن سابق باشگاه های سپاهان و ذوب آهن و مربی حال حاضر گل گهر. امیدیان در آغاز برنامه در خصوص انتخاب های خود صحبت کرد ضمن اینکه او معتقد است که داشتن استمرار در طول دوران بازی برای نفراتی که در این لیست انتخاب می شوند، مسئله مهمی است. مربی حال حاضر گل گهر همچنین امیر قلعه نویی را به خاطر افتخارات فراوانش در طول دوران مربیگری اش برترین مربی قرن دانست ضمن اینکه او برانکو را برترین مربی خارجی قرن فوتبال ایران دانست. ما را تا پایان این برنامه همراهی کنید.
 
سلام و درود به مخاطبان طرفداری. با برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران همراه شما هستیم. کنار در برنامه امروز جلال امیدیان حضور دارد، بازیکن سابق باشگاه های سپاهان و ذوب آهن و مربی حال حاضر گل گهر. سلام، ممنون که مقابل دوریبن رسانه طرفداری قرار گرفتید.
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما. ممنونم از برنامه خوبتان امیدوارم که بتوانم کسانی که واقعا محقش هستند را بنویسم. در خدمتتان هستم.
فکر کرده اید به این تیم؟ کدام نفرات با چه معیاری می توانند در تیم منتخب قرار بگیرند؟
به هرحال فکر کرده از وقتی دارم برنامه شما را می بیینم بله، فکر کرده ام و به نظرم استمرار در این قضیه خیلی مهم است تا بتوانم کسانی که استمرار داشته اند در آن پست هایی که مدنظرشما است بنویسم.
پس معیار اصلی شما استمرار است. با پست دروازه بان شروع کنیم.
به سه نفر فکر کردم. علیرضا بیرانوند، ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده که نظر من روی عابدزاده است.
دو مدافع وسط.
دفاع وسط یکی از کسانی که خودم کنارش بازی کردم دو سال و فکر می کنم جزو بهترین ها بوده، رحمان رضایی را ترجیح می دهم و فکر می کنم یکی از مدافعین وسط رحمان رضایی باید باشد. زوج رحمان هم طبق شنیده ها و استمرار و البته اینکه در اواخر هم بازی ایشان را دیدم، محمد پنجعلی را انتخاب می کنم.
دفاع های کناری.
دفاع چپ که همیشه اسم مجتبی محرمی بوده و این پست اصلی من بوده و فکر می کنم محق ترین آدم در این پست محرمی است. امیدوارم هرجا هم هستند ایشان سلامت باشند.
باز هم سلام می کنیم خدمت ایشان، برنامه ایشان هم چند روز پیش پخش شد. دفاع راست.
بین دو نفر بودم، آقای زرینچه و مهدوی کیا که به خاطر افتخارات بیشتر و اروپا بازی کردن، من مهدوی کیا را ترجیح می دهم.
هافبک دفاعی.
به نظر من خیلی ها کریم باقری را گفتند و من هم نظرم روی ایشان است و فکر می کنم بلاشک جزو بهترین ها هستند.
با اختلاف هم آقا کریم در این پست رای دارند. هافبک راست.
هافبک راست حالا مهدی مهدوی کیا را می شد در این پست گذاشت ولی خب علی پروین و مجید نامجومطلق هم هست ولی چون من افتخار این را داشتم که یک سال در مس کرمان شاگرد ایشان بودم و بازی هایشان و زوج مجید نامجو و زرینچه را دیده ام، تریجحم مجید نامجومطلق است.
هافبک چپ.
نظرم روی یک مهاجم بود ولی دو مهاجم قدر هستند که بلاشک جزو بهترین ها هستند در قرن ولی دلم نمی آید از ایشان چشم پوشی کنم و ناصر محمدخانی را در پست هافبک چپ انتخاب می کنم.
هافبک هجومی.
دراین پست اصلا شکی وجود ندارد، علی کریمی. شاید از ده نفر، نه نفر از علی کریمی اسم ببرند که به نظر من جزو بهترین بازیکن های تاریخ فوتبال ما هستند.
از ده مهاجم قدر تاریخ ما باید دو نفر را انتخاب کنید تا ترکیب 11 نفره تکمیل شود.
ترجیحم دو مهاجمی هستند که در سال 98 بازی کردند. یکی علی دایی است که به نظرم بیشترین آرا را به خود اختصاص خواهد داد و دیگری هم خداداد عزیزی.
سه بازیکن برتر قرن؟
بهترین بازیکن قرن علی کریمی را انتخاب می کنم. ایشان با اختلاف از نظر من بهترین بازیکن قرن هستند. بعد از ایشان علی دایی باتوجه به استمرار و موفقیت های چشمگیری که داشته اند. نفر سوم هم کریم باقری.
مربی قرن. یک مربی ایرانی و یک مربی خارجی که سابقه کار در ایران را داشته است.
بهترین مربی با توجه به افتخارات و اینکه هم بازیکن شان بوده ام هم افتخار کار مربیگری کنار ایشان را دارم و از ایشان یاد گرفته ام، امیر قلعه نویی را انتخاب می کنم. با توجه به افتخارات و اینکه من افتخار همکاری و یادگیری از ایشان را داشته ام. اگر در بین مربیان ایرانی بخواهم کسی دیگر را انتخاب کنم هم حشمت مهاجرانی را انتخاب می کنم ولی خب شما می فرمایید یک نفر. در بین خارجی ها با توجه به مربیانی که با آنها کار کرده ام، برانکو را که در تیم ملی با ایشان کار کرده ام انتخاب می کنم.
برترین داور قرن.
بلاشک علیرضا فغانی. فکر نمی کنم شکی در این خصوص باشد.
برترین تیم قرن.
تیم ملی ایران در سال 98. باتوجه به اینکه سه بازیکن برتر قرن را هم از این تیم انتخاب کردم.
سه ورزشکار برتر قرن.
با توجه به فکری که کردم و مدالهایی که آوردند و هم به لحاظ اخلاقی، به نظر من اولین نفر جهان پهلوان تختی است. نفر دوم با توجه به مدال ها، محمد نصیری را می نویسم و نفر سوم حمید سوریان با توجه به مدالهای زیادی که در المپیک و جهانی داشتند.
برای ثبت برگه رأی امضا شما را هم می خواهیم. صحبت پایانی را به شما واگذار می کنم.
ممنونم از برنامه خوب تان که بالاخره یادآوری کرد کسانی را که برای جامعه ورزش زحمت کشیده اند هم جامعه فوتبال هم ورزش و خوشحالم من هم در این قضیه دست داشتم و توانستم نظرم را بگویم. ممنونم که تا اینجا آمدید و متشکرم.
ممنون از شما و حضورتان در این برنامه و ممنون از مخاطبان طرفداری که در این برنامه ما را همراهی کردند.

 
اخبار داغ 
دیگه خیلی خز شده این ترکیب قرن ..ول کن دیگه طرفداری
سید بلال بعد دوپینگ رفته توی فضا این ترکیب رو چیده
درسته که ترکیبش ترکیب خوبیه ولی یکی از افتضاح ترین برنامه های ممکن بود سرسری و بدون فکر و از این رو که فقط بازیاشون رو دیده گفته. هر کسی که بیرانوندو الان جزو سه تای تاریخ بدونه اشتباه میکنه.
هنوز خیلیییی راه داره تا بیاد جزو ۳ تا. البته که حجازی و عابدزاده اول و دومن حالا نسبت به سلایق که کی اوله و کی دوم ولی واسه سومی خیلی کاندیداهای زیادی داریم. از عزیز اصلی شاهین و پرسپولیس و رشیدی تاج و رضا قفلساز بگیر تا بهروز سلطانی و مهدی رحمتی.
انتخاب قلعه به عنوان بهترین مربی قرن (با این وجود که قطعا جزو بهترین هاست) هم مهر خایمالیو چسبوند پای برگه
باید یه ساز و کار درست برای رای ها تعریف بشه وگرنه باید بریم جلو بوق بزنیم با این آرای آبدوغ خیاری!!
باید هر کس که شرکت میکنه حساب بانکیش چک بشه و اگه با زیر مزدا ۳ اومد رعیت محسوب بشه و رای ایشون ۲۵ صدم رای حساب بشه. این آقا که اصلا مشخصه با پراید دور رنگ اومده!!
ترکیب فوق العاده ای دم شما گرم🙏
ترکیبش خوبه تنها اشکالش عدم حضور قلیچ خانی به جای رحمان رضایی.
با اختلاف😃
کریمی تنها تکنیکش یه پا دو پا بود همین
افتخار آنچنانی هم نداشت جز یکی دو قهرمان با لنگ در لیگ آزادگان
بهترین بازیکن قرن ناصرخان حجازیست با کلی افتخار ریز درشت ملی و باشگاهی که نیازی به بیانش نیست
خب بریم سراغ ترکیب قرن
دروازه بان یگانه عقاب آسیا نام و یادش تا ابد جاویدان ناصرخان حجازی🦅
جواد زرینچه،سردارقلیچ،مهدی پاشا،آندرانیک اسکندریان
مجید نامجومطلق جواد نکونام سلطان علی جباری
بیوک جدیکار حسن روشن فرهادمجیدی
سرمربی قرن رایکوف ایرانی منصورخان خان پورحیدری
بهترین تیم قرن استقلال ۱۹۷۰
بهترین بازیکنا
ناصرخان حجازی سردارقلیچ ،فرهادمحیدی
بهترین داور هم که هیچ
پروژه داره خسته کننده میشه
درجواب آقای مهدی صادق پور عزیز اینقدربه قهرمانی های آسیااشاره نکن داشتم داشتم رو ولش دارم دارم روبچسب گلات روبچسب فینال آسیا درحضور ژاوی و……بچسب ولش مال قرن بوق رو الان پرسپولیس ازبرایتون لیگ برتری رنکینگش بالاتره استقلال شما باتیمهای هند وگوام مقایسه میشی فقط چسبیدین به چندین سال قبل بله زمان نادرشاه هم دنیا ازمامیترسید ولش تاریخ الان روبچسب
تنها نکته مثبت ترکیبش رحمان رضایی ه
کسی که حقش خیلی بیشتر از یکی دوتا رایه ولی بخاطر کج سلیقگی ها رای نیاورده
انتخاب بقیه بازیکنا هم براساس سلیقه خودش بوده و انتخاب مربی برتر گویای همه چیز هست
بدترین تیم تا الان همین بوده
چه مسخره
عالی
تیم ملی پرسپولیسه که😉👌
تفاوت پرسپولیس و کیسه فقط اینجا که پرسپولیس براحتی میتونه یه تیم 11 نفره از اسطوره های تیم ملی درست کنه ولی کیسه تیمی در حد نیمکت ذخیره های پرسپولیسم نداره
عالی بود خیلی ها را سوزانده با انتخاب هاش
باشه تو خوبی که نامجو مطلق رو به سلطان علی پروین ترجیح میدی 😏
نامجو مطلق رو باید با ناصر محمد خانی مقایسه کرد نه با ستاره یی همه چیز تمام مثل پروین
بعدشم هیچ دلیلی نداره لزوماً پروین سمت راست قرار بگیره
عالی
فوق‌العاده

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *