موضوعات داغ: – رتبه بندي معلماننقل و انتقالاتفوق العاده ويژهدانشگاه آزاد همسان سازي حقوقمراسم تنفيذ دانشگاه آزاد اسلاميسازمان برنامه صيانت از كاربران فضاي مجازياينترنت ماهواره اي سدرهرييس سازمان بورس هولوگرامرضا رحماني مقررات ملي ساختمانفرانك سناترا گناوه مسدودخريد چرخ خياطي ارزان ترين خودروي جهانميرابي طرح احمدي روشنوزراي خارجه نصرت الله لطفي

به گزارش سایت قطره و به نقل ازوانانیوز،  شهریار مغانلو که با حضور در پرسپولیس موفق به ثبت هشت گل در دو جام لیگ برتر و آسیا شده است، اکنون به پایان قرارداد قرضی خود با سرخ ها رسیده است.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازوانانیوز،  شهریار مغانلو که با حضور در پرسپولیس" موفق به ثبت هشت گل در دو جام لیگ برتر و آسیا شده است، اکنون به پایان قرارداد قرضی خود با سرخ ها رسیده است.
  در شرایطی که پرسپولیس به دنبال ادامه همکاری با این مهاجم است، باشگاه سانتاکلارا درخواست 500هزار دلاری را روبروی آنها قرار داده است.
ابراهیم شکوری با اعلام رسمی این خبر مدعی شد در حالی که آنها با 50هزار دلار در نیم فصل موفق به عقد قرارداد قرضی با مغانلو شده اند، اکنون قیمت این بازیکن برای نقل و انتقالات تابستانی 500هزار دلاری قرار داده است.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اعلام مشکلات این باشگاه برای تامین این مبلغ مدعی شد که دیگر باشگاه ایرانی (سپاهان) به دنبال تحقق این انتقال و جذب مغانلو است.
ما بازیکنی داریم به اسم شهریار مغانلو که قرضی گرفتیم اما گفتند که 500 هزار یورو باید برای رضایت نامه او پرداخت کنیم و باید 3-4 میلیارد هم به خود او پرداخت کنیم.
اما باشگاه هایی در داخل هستند که این رقم را می خواهند پرداخت کنند.
از نهادهای نظارتی درخواست می کنیم همانطور که در مسئله ما ورود کردند، برای بقیه باشگاه ها هم ورود کنند.
 
کلید واژه ها: پرسپولیسمعاون اجرایی باشگاه پرسپولیسشهریار مغانلوباشگاهنقل و انتقالات تابستانیقراردادقرارمغانلولیگ برترباشگاه پرسپولیسمهاجم پرسپولیسنقل و انتقالاتابراهیم شکوریشهریاردلارموفقمعاون اجراییعقد قراردادسانتاکلاراگزارشاعلاممهاجمپایاناعلام رسمیآسیاتابستانیانتقالاتبرترحضورداده

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *