به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رم به طور رسمی از خرید الدور شاه‌مرادوف از جنوا رونمایی کرد. این مهاجم ازبکستانی با امضای قراردادی پنج ساله خود را تا سال 2026 به جالوروسی متعهد کرد و پیراهن شماره «14» رم را هم به تن خواهد کرد. باشگاه جنوا از فروش این بازیکن 17.5 میلیون یورو به علاوه 2.5 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده (بسته به عملکرد این بازیکن) نصیبش می‌شود.
شاه‌مرادف 26 ساله که تابستان گذشته از روستوف روسیه به جنوای ایتالیا پیوسته بود، پس از امضای قرارداد با باشگاه رم گفت: پیوستن به رم یک گام بزرگ رو به جلو در دوران حرفه‌ای من به حساب می‌آید. هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا نشان دهم که شایسته این فرصت هستم و اینکه نشان دهم که در یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان می‌توانم چه کار کنم.
این مهاجم ازبکستانی که فصل گذشته در اولین تجربه حضورش در فوتبال باشگاهی ایتالیا موفق شد آمار 9 گل‌زده و سه پاس‌گل را از خود در 41 بازی با پیراهن تیم جنوا به ثبت برساند، افزود: سرعت توافق برای عقد این قرارداد نشان‌دهنده تمایل من برای ملحق شدن به مربی و هم تیمی‌های جدیدم است و می‌خواهم هر چه سریعتر کارم را ر رم آغاز کنم.
شاه‌مرادف در حالی به رم پیوست که در هفته‌های اخیر بحث پیوستن سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ به رم هم مطرح بود اما در نهایت این باشگاه ایتالیایی به این جمع‌بندی رسید که مهاجم ازبکستانی جنوا را به تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو اضافه کند.
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *