یازدهمین روز بازی های المپیک 2020 توکیو برای کاروان ورزش ایران با پیروزی محمدرضا گرایی مقابل حریف آلمانی در مرحله یک چهارم نهایی آغاز شد.
– ": یازدهمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو در حالی امروز (سه شنبه) پیگیری شد که نمایندگان ایران در دو رشته کشتی فرنگی و وزنه برداری به میدان خواهند رفت.
* کشتی فرنگی: در رقابت های وزن 67 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در دور نخست و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف جولیان استون هورتا آسیویدو از کلمبیا رفت و با برتری 8 بر صفر مقابل حریف خود پیش از پایان تایم دوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
گرایی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف فرانک استابلر از آلمان رفت که در سال های 2015، 2017 و 2018 به مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان و در سال های 2013 و 2019 نیز به مدال برنز دست یافته است و برابر این حریف قدرتمند 5 بر 5 پیروز شد و گام به نیمه نهایی گذاشت.
گرایی برای فینالیست شدن، راماز زویدزه از گرجستان را پیش ِرو دارد.
این مبارزه ساعت 13:45 به وقت تهران برگزار می شود *وزنه برداری: علی هاشمی نماینده کشورمان در دسته 105 کیلوگرم از ساعت 15:30 امروز به روی تخته خواهد رفت.
* کشتی فرنگی: ساعت 15 ـ محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم ـ دیدار رده بندی با شوهی یابیکو از ژاپن * کشتی فرنگی: ساعت 15:40 ـ محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم ـ دیدار رده بندی با برنده جدال نمایندگان قرقیزستان و فنلاند
کلید واژه ها: بازی های المپیک 2020 توکیوالمپیک 2020 توکیویک چهارم نهاییبازی های المپیکالمپیک 2020محمدرضا گرایینهاییگراییمرحلهکشتی فرنگییازدهمالمپیکیازدهمینتوکیوچهارممسابقات قهرمانینمایندگان ایرانمحمدرضافرانک استابلریک هشتم نهاییقهرمانی جهانوزنه برداریفرنگیپیروزآلمانایراننیمه نهاییورزش ایراننمایندگانمدال برنز

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *