موضوعات داغ: – رتبه بندي معلماننقل و انتقالاتفوق العاده ويژهدانشگاه آزاد همسان سازي حقوقمراسم تنفيذ دانشگاه آزاد اسلاميصيانت از كاربران فضاي مجازي اينترنت ماهواره ايآموزش و پرورش تخلفذخاير معدني خاطره گوييفيلم هاي دهه 60 احتكار مواد غذاييپيشگيري از آنفولانزا انواع سوهانبنتاكور كريس ميدلتونگرينچ سفارت آمريكا در بغدادتمديد قرارداد بازيكنان پرسپوليس نمايندگي مجاز

نفس راحت استقلالی ها ؛ پنجره آبی پوشان باز می شود – وکیل دیاباته با فیفا مکاتبه کرده و گفته مشکل به طور کامل حل شده است.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازروزنو، شیخ دیاباته چندی قبل با شکایت از باشگاه استقلال به فیفا به خاطر عدم دریافت قسمتی از مطالبات خود باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آبی پوشان شد! اتفاقی که در نوع خود بسیار عجیب بود، چون شیخ همچنان بازیکن استقلال محسوب می شود.
یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه به خبر ورزشی گفت: مطالبات لکیچ و شیخ پرداخت شده و مشکلی برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال وجود ندارد.
اتفاقاً به ما خبر داده اند که وکیل دیاباته با فیفا مکاتبه کرده و گفته مسئله به طور کامل حل شده است.
حالا فقط مانده نامه لکیچ و وکیلش که یا خودشان می فرستند یا ما با توجه به مستندات پرداخت پول، مستقیم از طریق فدراسیون جهانی برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات باشگاه اقدام خواهیم کرد.

کلید واژه ها: پنجره نقل و انتقالاتاستقلالنقل و انتقالاتباشگاه استقلالپنجرهانتقالاتاستقلالی هادیاباتهپنجره نقل و انتقالاتیباشگاهاز باشگاه استقلالپوشانمطالباتفدراسیون جهانیبازیکن استقلالوکیلپرداختفیفاشیخ دیاباتهخبر ورزشیفدراسیونمشکلمسئولانبازیکنمستقیمجهانیگزارششکایترابطهورزشی

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *