تیم بستن در فوتبال یک هنر است. هنری که بعضی از مربیان دارند و بعضی‌ها ندارند.
فرهاد اشراقی؛ یحیی گل‌محمدی در ابتدای فصل تیم تقریبا آماده‌ای را در اختیار داشت. تیمی که در ۴ سال گذشته هم همواره قهرمان شده و به قول معروف اسکلتش دست نخورده مانده بود. درست برخلاف استقلال که هر سال تیم خود و کادر فنی خود را تغییر می‌دهد و بدون دلیل هم تغییر می‌دهد. البته الان که استقلال باز هم قهرمان نشده باید تغییراتی را ایجاد کند اما نظر مجیدی این است که اسکلت استقلال حفظ شود و چند بازیکن جدید اضافه شوند.
تیم‌های قهرمان در همه جای دنیا تقویت می‌شوند و پرسپولیس هم باید بر اساس نیازهای خود بازیکنان جدیدی بگیرد. هنر یحیی این بود که در نیم فصل سه بازیکن خوب گرفت. سه بازیکنی که واقعاً در قهرمانی پرسپولیس نقش داشتند و مفید بودند اما استقلال نتوانست امین قاسمی‌نژاد را بخرد و لطمه خورد.
صرف نظر از مسائل مدیریتی باید به تیم خوبی که پرسپولیس داشت و استقلال نداشت هم اشاره کرد. مجیدی در یکی از مصاحبه‌هایش تاکید کرد که استقلال را دلال‌ها بسته‌اند و تیم اصلا بالانس نیست. او گفته بود که مثلا من وینگر چپ ندارم و گاهی مجبور می‌شوم از مهدی قایدی در این پست استفاده کنم.
حالا تصور کنید که همین قایدی هم که تک ستاره استقلال بود جدا شود و … 
ختم کلام این که اگر پرسپولیس باز هم اسکلت همین تیم موفق را حفظ کند هیچ بعید نیست باز هم قهرمان شود. استقلال به معنای واقعی کلمه در فصل نقل و انتقالات نیاز به انفجار چند بمب بزرگ دارد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *