3 بازیکن استقلال در صورت صعود این تیم به جام حذفی، در خطر محرومیت از فینال قرار دارند.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری خبرآنلاین"، 3 بازیکن استقلال در 3 بازی گذشته این تیم در جام حذفی اخطار گرفته اند و در صورت دریافت اخطار در بازی امشب و صعود این تیم به فینال جام حذفی، این 3 بازیکن که همگی از عناصر دفاعی هستند از حضور در بازی فینال محروم می شوند.
سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند و محمد دانشگر 3 استقلالی هستند که در بازی های گذشته تیم شان در جام حذفی اخطار گرفته اند و امشب ناچارند احتیاط را هم چاشنی کارشان نمایند تا در صورت راهیابی تیم شان به دیدار نهایی، امکان حضور در این بازی را از دست ندهند.
با توجه به سیستم مورد استفاده مجیدی و استفاده از 3 مدافع میانی، بعد از مصدومیت عارف غلامی، استقلالی ها با کمبود مدافع میانی در مواجه شدند و به همین دلیل دانشگر و مرادمند باید احتیاط بیشتری را در دستور کارشان قرار دهند تا در صورت صعود به فینال، دست مجیدی در خط میانی بسته نباشد.
دیدار دو تیم استقلال و گل گهر از مرحله نیمه نهایی جام حذفی، امشب و از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
256 251
کلید واژه ها: استقلالبازیجام حذفیبازیکن استقلالمدافع میانیحذفیفینالبازیکنصورتمحمد حسین مرادمنداخطارمرادمنداستفادهدانشگرصعوداحتیاطحسینحسین مرادمندمحمد دانشگراستقلالی هاگذشتهمیانیمحروممدافعحضورمحمدخبرگزاریسید حسینمحرومیتمصدومیت

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *