Jump to navigation
کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: فرمول جام حذفی اینگونه است که همه تیم‌های حذف نشده به یک اندازه شانس دارند و استقلال نباید از الان خودش را قهرمان این جام بداند
به گزارش طرفداری، شاهرخ بیانی پیشکسوت، کاپیتان و مربی سابق تیم استقلال در خصوص شرایط استقلال به مهر گفت:
حضور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اتفاقی ارزشمند است، اما به منزله قطعی شدن قهرمانی در این مسابقات نیست. هر تیمی زمانی قهرمان حذفی می‌شود که سوت بازی فینال با برتری آن تیم به صدا در آید.
بیانی اضافه کرد:
فصل گذشته هم استقلال همین شرایط را تجربه کرد و حتی به فینال رسید که متاسفانه به دلیل حواشی که در این تیم ایجاد شد، شکست بدی مقابل تراکتور رقم خورد تا به راحتی یک جام از دست برود. مجیدی آنقدر باهوش است که از این اتفاق عبرت گرفته باشد و با تجربه بیشتری در جام حذفی به مسیر خود ادامه دهد.
مربی سابق آبی پوشان در خصوص بازی این تیم با گل گهر بیان داشت:
استقلال تیمی با تجربه تر و گل گهر کادر فنی و سرمربی باتجربه‌تری دارد. مجیدی و قلعه نویی از افکار یکدیگر شناخت کافی دارند و این کار را برای هر دو تیم دشوار می‌کند. اما در مجموع با توجه به اینکه بازی در تهران است و همچنین می‌توان گفت استقلال بازیکنان باتجربه‌تری در اختیار دارد، من شانس آبی پوشان را بیشتر می‌دانم. هرچند که در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست، به خصوص نتایج دیدارهای جام حذفی.
بیانی تصریح کرد:
امروز چهار تیم در مرحله نیمه نهایی حضور دارند و از نظر من که سال‌ها فوتبال بازی کرده و مربیگری کرده‌ام، شانس هر چهار تیم به یک اندازه است. حتی ملوان هم مثل فولاد، گل گهر و استقلال شانس دارد. چون فقط یک بازی است و در آن هر اتفاقی ممکن است بیفتد.
پیشکسوت آبی پوشان در خصوص اظهار نظرهای مختلف و مقایسه تیم استقلال در زمان فکری و مجیدی گفت:
این صحبت‌ها درست نیست و من صلاح نمی‌دانم این حرف‌ها ادامه پیدا کند. هیچ وقت زمان به عقب باز نمی‌گردد و اگر اشتباهی هم در گذشته بوده دیگر مجال جبران نیست. بیان این صحبت‌ها جز اینکه فضا را متشنج کند سود دیگری ندارد. به یاد داشته باشیم فصل برای استقلال هنوز به پایان نرسیده و این تیم دیدار مهمی در جام حذفی دارد؛ و اگر بر فرض منِ پیشکسوت خودم را استقلالی می‌دانم، نباید با صحبت‌هایم جو این تیم را متشنج کنم.
بیانی گفت:
هر پیشکسوتی که وارد چرخه مربیگری شده باشد یا در گذشته فرصتی برای حضور روی نیمکت پیدا کرده و یا در آینده این فرصت را پیدا خواهد کرد. ما یا از فرصتمان استفاده کرده یا نکرده‌ایم و یا این فرصت برای ما باقی است. لذا نباید وقتی این فرصت در اختیار دیگران است فضا از سوی پیشکسوتان ملتهب شود؛ حتی اگر آن پیشکسوت دل شکسته باشد.
اخبار داغ 
به امید قهرمانی هشتم تو جام حذفی و بعدش سوراخ کردن دوباره لنگ💙
راست میگه هیچی معلوم نیست مخصوص اینکه داوری‌ها حساب و کتاب نداره و به صورت پیش فرض در هر بازی یه سوت تعیین کننده بر علیه استقلال میزنن یا به سودش نمیگیرن

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *