امیر قلعه نویی در مصاف با تیم فوتبال استقلال در رقابت‌های لیگ برتر، ۶ برد، ۵ تساوی و ۱۰ باخت به دست آورده است.
به گزارش ایسنا، در جریان نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی، دو تیم استقلال و گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم می‌روند.
یکی از نکته‌های مهم و قابل توجه این مسابقه، حضور امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی گل‌گهر در این مصاف است. قلعه‌نویی که یکی از مهم‌ترین پیشکسوتان و سرمربیان پیشین آبی پوشان پایتخت است، در قامت تیم‌های مختلفی در رقابت‌های لیگ برتر به مصاف استقلال رفته است.
قلعه‌نویی ۲ بار با تیم گل‌گهر به مصاف استقلال رفته است که هر ۲ مصاف با شکست تیم امیر قلعه‌نویی به پایان رسیده است.
همچنین این سرمربی کهنه‌کار ۹ بار با تیم سپاهان با استقلال مصاف داشته که سهم او در این بازی ها، ۲ پیروزی، ۵ شکست و ۲ تساوی بوده است. او  با تراکتور ۶ بار به مصاف استقلال رفته است که ۳ بازی با شکست به اتمام رسیده است و دو بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی پایان یافته است.
ذوب آهن دیگر تیم قلعه نویی برای مصاف با استقلال بوده. او با ذوب آهن ۲ بار به مصاف استقلال رفته است که یک بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه شکست تمام شده است. مس کرمان نیز آخرین تیم قلعه‌نویی است که با آن با استقلال رویارویی کرده است و یک بازی با نتیجه پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی به اتمام رسیده است.
در مجموع امیر قلعه‌نویی ۲۰ بار با تیم های مختلف به مصاف استقلال در رقابت‌های لیگ برتر رفته است که ۶ برد،۵ تساوی و ۱۰ باخت حاصل عملکرد او در مصاف با استقلال بوده است.
مصاف روز چهارشنبه گل‌گهر و قلعه‌نویی با تیم استقلال اتفاق سال گذشته را شاید برای قلعه‌نویی بازهم تکرار کند. او سال ۹۹ هم در رقابت‌های جام حذفی و هم در لیگ برتر با تیم سپاهان از استقلال مجیدی شکست خورده است و در صورت پیروزی استقلال در این بازی، امکان دارد بازهم قلعه‌نویی بازنده هر دو رقابت‌ در مصاف با تیم مجیدی باشد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *