دیدار نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران میان دو تیم استقلال و گل گهر از دقایقی پیش در ورزشگاه آزادی آغاز شده است.
در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، استقلال در حالی میزبان گل گهر است که امیدوار است با رسیدن به فینال گامی بلند به سوی قهرمانی و کسب یک جام بردارد. در طرف مقابل فرهاد مجیدی، امیر قلعه نویی ایستاده که برای آسیایی شدن گل گهر فقط به قهرمانی در این جام می اندیشد.
ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، وریا غفوری، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قایدی.
ترکیب گل گهر: مهرداد بشاگردی، محمد آقاجانپور، علیرضا علیزاده، علیرضا ابراهیمی، میلاد زکی‌پور، یونس شاکری، سعید صادقی، آرمین سهرابیان، علیرضا آرتا، احمدرضا زنده روح و امین پورعلی.
نیمه نخست
دقیقه ۱: پس از کارت زودهنگامی که سیدوحید کاظمی داور مسابقه در همان ثانیه ۳۰ بازی به علیرضا علیزاده نشان داد، امیر قلعه نویی به تصمیم او معترض شد و همین مسئله باعث شد تا کاظمی یک کارت زرد نیز به سرمربی گل گهر نشان دهد.
 
دقیقه ۱۴: حرکت خوب مهدی قایدی در گوشه محوطه و پاس در عرض او به محمد نادری رسید که ضربه بغل پای این بازیکن را علیرضا آرتا از روی خط دروازه برگشت داد تا بزرگترین شانس استقلال برای گلزنی از دست برود.
دقیقه ۲۵: یک پاس در عمق خوب از بازیکن گل گهر به امین پورعلی رسید و در حالیکه حسینی از دروازه بیرون آمده بود، بازیکن سیرجانی ها قصد داشت با ضربه ای چیپ توپ را از بالای سر حسینی عبور دهد که گلر استقلال به خوبی این ضربه را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.
دقیقه ۴۵: امین پورعلی با گلزنی در دقیقه پایانی نیمه نخست تیمش را برنده به رختکن برد.
نیمه دوم
دقیقه ۴۶: برای تیم گل گهر بهنام برزای به جای محمد آقاجانپور وارد زمین شد. 
دقیقه ۶۳: سعید صادقی جای خود را به مرتضی تبریزی داد. این مهاجم روزگار خوبی در استقلال نداشت و حالا امیدوار است با لباس گل گهر در آزادی بدرخشد.
دقیقه ۷۴: وریا غفوری از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.
دقیقه ۷۰: سبحان خاقانی به جای ارسلان مطهری وارد زمین شد.
دقیقه ۸۲: وریا غفوری از روی نقطه پنالتی دومین گل خود و تیمش را وارد دروازه گل گهر کرد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *