به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید الهویی بعد از پایان دیدار گل‌گهر مقابل استقلال که با شکست 2 بر یک تیمش همراه بود درباره صحنه‌ای که از زمین بازی اخراج شد، اظهار داشت: در ابتدا به استقلال تبریک می‌گویم. این از شانس ماست که در این یک ساله چهار بار با استقلال بازی کردیم و با چهار اشتباه واضح داوری بازی‌ها را باختیم. به هر حال به استقلال و داور بازی تبریک می‌گویم. امروز فوتبال روی بدش که نه، روی کثیفش را به ما نشان داد.
وی در ادامه افزود: وقتی غیرفنی بازی را می‌بازید، برای‌تان سنگین است. چهار هفته پیش در همین راهرو گفتیم اگر روزی فنی ببازیم دست‌مان بالاست، ولی بردن با کمکِ داور با این اشتباه واضح دیگر صحبت کردن ندارد. در روزی که کرونا برای هواداران استقلال از بین رفته بود و روی سکو پر از هوادار بود، در روزی که داور شانه بازیکن را با دست بازیکن اشتباه می‌گیرد، در روزی که داور در ثانیه 30 بازی به بازیکن ما کارت زرد نشان می‌دهد که آن را دست به عصا کند و … . امیدوارم این اتفاقات باعث بیدار شدن مسئولان فدراسیون شود.
مربی تیم فوتبال گل‌گهر همچنین کرد: تا روزی که VAR نباشد این وضعیت داوری ادامه دارد. یک روز استقلال و یک روز پرسپولیس و جالب این است که این دو تیم همدیگر را محکوم می‌کنند به اینکه مورد حمایت داور، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هستند، ولی هر دو تیم مورد حمایت هستند. در بازی با پرسپولیس پنالتی ما را اشکان خورشیدی بیرون می‌آورد، در این بازی هم داور درحالی پنالتی می‌گیرد که هیچ اتفاقی رخ نداده است. امیدوارم وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران و پرسپولیس و استقلال خسته نباشند.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *