عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان از بازی نکردن تیم فوتسال این باشگاه در هفته اول لیگ برتر خبر داد.
علی افضل در گفت وگو با  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه آیا تیم سپاهان در چارچوب دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتسال برگزار می‌شود به زمین می‌رود، اظهار داشت: همانطور که اطلاع دارید هفته گذشته باشگاه سپاهان با خرید امتیاز باشگاه اهورای بهبهان وارد لیگ برتر شد اما تا امروز فرصت مناسبی برای عقد قرادادها نداشتیم و فقط توانستیم  با چهار بازیکن به توافق برسیم. در حال حاضر هم مشغول مذاکره با سایر بازیکنان مدنظر هستیم. 
وی تصریح کرد: تیم سپاهان به‌ تازگی به فوتسال آمده و مشکلاتی دارد که طبیعی است. انتظار می رود مسئولان هم با باشگاه همکاری کنند اما با توجه به مشکلات‌مان دلیل اصرار به برگزاری مسابقات را نمی‌دانم.
عضو هیات مدیره سپاهان و مدیر فنی تیم فوتسال این باشگاه خاطرنشان کرد: عده ای تلاش کردند باشگاه های بزرگ فوتبال مثل پرسپولیس، استقلال و تراکتور را به فوتسال بکشانند و اوضاع بهتر شود اما این مهم رخ نداد. در شرایطی که ما این اتفاق مهم را با موافقت هیات مدیره باشگاه سپاهان رقم زدیم. 
افضل خاطرنشان کرد: قطعا با وضعیت فعلی در بازی فردا حاضر نخواهیم شد و عدم لغو بازی اول با شرایط ناخواسته برای سپاهان اتفاق خوبی نیست. امیدوارم مسئولان تصمیمی بگیرند که مسئولان باشگاه در بدو ورود دلسرد نشوند زیرا این اتفاق قطعا به ضرر فوتسال خواهد بود.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *