Jump to navigation
وزن‌کشی و قرعه‌کشی مسابقات کشتی آزاد در ۲ وزن ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم المپیک توکیو برگزار شد و نمایندگان ایران رقیبان خود را شناختند.
به گزارش طرفداری در وزن ۶۵ کیلوگرم مرتضی قیاسی در دور نخست با هایتهم داخلاوی از تونس کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مسابقه امازار آکماتالیف از قرقیزستان و باجرانگ دارنده مدال نقره جهان از هند می‌رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند که حاجی‌علی‌اف قهرمان جهان از جمهوری آذربایجان در گروه قیاسی است.
در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز محمدحسین محمدیان در دور نخست به مصاف الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالرشید سعدالله‌یف قهرمان المپیک و جهان از روسیه و شریف شریف‌اف قهرمان المپیک و جهان از جمهوری آذربایجان می‌رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.
مسابقات این ۲ وزن از ساعت ۶:۳۰ صبح فردا آغاز می‌شود.
امروز و از ساعت ۱۴:۰۵ امیرحسین زارع در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف گنو پیترشویلی از گرجستان می‌رود. رضا اطری از ساعت ۱۵:۱۰ در رده‌بندی وزن ۵۷ کیلوگرم با پاتریک گیلمان از آمریکا روبرو می‌شود. از ساعت ۱۵:۵۰ هم حسین یزدانی در مبارزه نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم با دیوید تیلور آمریکایی روبرو خواهد شد.
اخبار داغ 
قرعه به شدت بد برا محمدیان:/
محمدیان انصراف بده سنگینتره
دیگ فککنم انقد روزای قبل خودمونو کشتیم سر قرعه ها که نیاز به توضیح نیست.همون همیشگی.کشتی اولشونو جفت میبرن.محمدیان کلا دوتا رقیب داشت که بتونن تهدیدش کنن که سخت ترینم سعدالله اف بود که خورد بهش.مدال رو کع میگیره ولی اگه طلا میخواد باید تو ۸ تا روسو بزنه .یجورایی فینال زود رسه
یا خدا
قرعه محمدیان از این بدتر نمیشد
المپیک همینه دیگه حداقل ۶ تا مدال دار جهان و المپیک هست تو هر وزن
محمدیان باید از هفت خان رستم عبور کنه
قرعه محمدیان فاجعست . فاجعه ! اگه بتونه با این قرعه قهرمان بشه واقعا «غیر ممکن » رو «ممکن» کرده .
یا خود خدا این چه وضعشه😐
قرعه محمدیانو😐
قرعه محمدیان دوتا قهرمان المپیک یاخدا
یا ابلفضل قرعه محمدیان رو!!!!
انشاالله دو طلا
قرعه محمدیان وحشتناک سخته

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *