ناگلزمان نویر را بر می‌گرداند؟/ تصمیمی که تراشتگن را زیر و رو می‌کند


کد خبر : 1973412 |
26 مهر 1402 ساعت 15:10 |
30K بازدید |

12
دیدگاه

ناگلزمان نویر را بر می‌گرداند؟


اگر مانوئل نویر به تیم ملی آلمان دعوت نشود، تراشتگن دوران فوتبال جدیدی را شروع خواهد کرد.

تصمیمی که تراشتگن را زیر و رو می‌کند

به گزارش “ورزش سه”، آینده مارک آندره تراشتگن تا حد زیادی به وضعیت بازگشت مانوئل نویر به تیم ملی آلمان مشروط شده است. دروازه‌بان بارسا هرگز این را پنهان نکرده که هدف او این است که دروازه‌بان اصلی آلمان باشد و سال‌ها بازیکن تعویضی بودن، باعث ناامیدی او شده است. به همین دلیل است که تراشتگن اکنون لحظه‌ای کلیدی را در دوران حرفه‌ای خود تجربه می‌کند.

1899750

آسیب دیدگی نویر که در حین اسکی دچار شکستگی استخوان درشت نی شد، به تراشتگن اجازه داد تا در تیم ملی خود را به عنوان بازیکن اصلی معرفی کند. بیش از هشت ماه از مصدومیت نویر می‌گذرد و اوضاع در تیم ملی تغییر زیادی کرده است. برای شروع، مربی جدید آمده و ناگلزمان تیم آلمان را احیا کرده است.

1897523

یکی دیگر از تغییرات، کاپیتان شدن ایلکای گوندوگان است، موقعیتی که مستقیماً بر نویر تأثیر می‌گذارد که پس از خداحافظی فیلیپ لام، بازوبند کاپیتانی مانشافت را تحویل گرفت. اما ناگلزمان قبلاً روشن کرده است که این یک تصمیم طولانی مدت است: کاپیتان او گوندوگان خواهد بود.

تصمیمی که به نقل از بیلد، آینده نویر در تیم ملی را به خطر می‌اندازد. نکته دیگر اینکه روزنامه آلمانی به تنش‌های بین مربی و دروازه‌بان در زمان حضور ناگلزمان در بایرن اشاره کرده است. بیلد نوشته که آیا اصلا نویر به تیم ملی بازمی‌گردد؟

 مورد مشابه: در جام جهانی 2006 آلمان، الیور کان روی نیمکت نشست و لمان گلر اول شد. آیا تاریخ فوتبال تکرار می‌شود؟ 

1903710

نویر در بایرن می‌تواند خودش تصمیم بگیرد، چه زمانی دوباره در دروازه قرار گیرد، ولی با آلمان اوضاع به گونه‌ای دیگر است. او باید ناگلزمان را با عملکرد عالی در بایرن متقاعد کند. بدون شک اگر نویر از تیم ملی جدا شود، یک قبل و بعد در دوران حرفه‌ای تراشتگن ثبت خواهد شد.

source