تعویض‌های اجباری برایمان دردسر درست کرد/ فکری به خبرنگار: خوشحالی، برو جشن بگیر!


کد خبر : 1973938 |
28 مهر 1402 ساعت 22:52 |
90.1K بازدید |

111
دیدگاه

تعویض‌های اجباری برایمان دردسر درست کرد


سرمربی هوادار معتقد است نتیجه دو بر صفر مقابل استقلال نتیجه مطمئنی نیست و می‌تواند مشکل درست کند.

فکری به خبرنگار: خوشحالی، برو جشن بگیر!

به گزارش “ورزش سه”، محمود فکری بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری حضور یافت و صحبت‌هایی را درباره شرایط این بازی انجام داد. مشروح حرف‌های فکری را در ادامه می‌خوانید:

**بینندگان از تماشای بازی لذت بردند
به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند و به استقلالی‌ها بابت بردشان تبریک می‌گویم. بازی در هر دو نیمه قشنگ بود، دیداری که پنج گل داشت. مطمئناً بینندگان بازی از تماشای مسابقه لذت بردند.

**به استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم
متأسفانه مصدومیت بازیکنان و تعویض‌های اجباری کارمان را خراب کرد. ما در دو مرحله تعویض‌مان را انجام دادیم و در مرحله سوم باید سه تعویض انجام می‌دادیم که گیر کردیم. این موضوع کارمان را خراب کرد. قصد داشتیم آن نقاطی را که ضعف داشتیم با تعویض برطرف کنیم، اما نشد. بازی قشنگ و جوانمردانه‌ای بود و هر دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند. خدا را شکر مورد اخلاقی بین بازیکنان، کادر فنی و هواداران نبود و الحمدالله بازی خوبی انجام شد. ما بازنده بازی بودیم و بار دیگر به استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم.

**تیم را تهاجمی کردیم، اما دیر شده بود
همانطور که گفتم تعویض اجباری در نیمه اول داشتیم که یک مرحله تعویض را از ما گرفت. در نیمه دوم نیز تعویض اجباری دیگری داشتیم. شاید در بحث تاکتیکی نتوانستیم در این مرحله کاری انجام دهیم. در اواخر بازی تیم را تهاجمی کردیم که شاید دیر شده بود.

**کسب 5 امتیاز از 7 بازی؟
ما استقلال و پرسپولیس نیستیم که از هفت بازی 21 امتیاز بگیریم. نتایجی که گرفتیم نتایجی نبود که من و بازیکنان راضی باشیم. می‌توانستیم دو سه امتیاز بیشتر داشته باشیم، ولی فوتبال است و کاری نمی‌توان کرد. ما کمترین بودجه را در بین تیم‌ها داریم و زیر 80 میلیارد تومان هستیم. باید بازیکنان را جمع و جور کنیم تا با روحیه‌ای بهتر امتیازهای لازم را کسب کنیم.

**قدردانی استقلال از خودش؟
من در مصاحبه قبل از بازی گفتم هر چقدر به پیشکسوتان احترام بگذاریم، کسانی که زحمت کشیدند فرهنگ باشگاه و طرفداران را نشان می‌دهد. در رختکن بودم که می‌شنیدم هواداران بازیکنانی را که قبلاً در استقلال بودند، تشویق می‌کنند. من که وارد زمین شدم، تشویقم کردند. ما نیاز به این تشویق‌ها نداریم و باشگاه استقلال باید فرهنگ بزرگش را نشان دهد، فرهنگش امروز بود. در فضای خوبی بازی برگزار شد. اگر به ما بی‌احترامی می‌کردند شاید باز هم بازی را می‌بردند، ولی امروز احترام گذاشتند. احترام گذاشتن چیزی نیست که نتیجه بازی را مشخص می‌کند. برای استقلال آرزوی موفقیت و قهرمانی دارم.

**نتیجه دو بر صفر مطمئن نیست
برنامه‌های ما را تعویض‌های اجباری خراب کرد، وگرنه هم می‌توانستیم جلو بازی کنیم و هم گل‌های‌مان را حفظ کنیم. اگر پنالتی نمی‌دادیم شاید استقلال در جریان بازی به گل نمی‌رسید. نتیجه 2 بر یک یا 2 بر صفر نتیجه مطمئنی نیست. تیم ما جایی که می‌توانست جلو بازی کرد و جایی که نمی‌توانست عقب می‌کشید. در نیمه دوم، فرصت بیشتری برای تعویض داشتیم. شاید باید زودتر تعویض می‌کردیم و نقاط ضعف‌مان را پوشش می‌دادیم.

**چرا لبخند روی لب دارید؟
شما هر چیزی که دوست دارید، برداشت کنید. شما ناراحت هستید که می‌خندم یا خوشحال هستید؟ اگر خوشحالی برو جشن بگیر!

source